Obniżka! LUDZIE BOGA 81 - Don Pietro Pappagallo - film DVD Zobacz większe

LUDZIE BOGA 81 - Don Pietro Pappagallo - film DVD

LLITE00558

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Więcej informacji

 

„La buona battaglia- Don Pietro Pappagallio” z 2006 roku, to wyreżyserowany z wielkim rozmachem przez Gianfranco Albano włoski dramat wojenny, który skradł serca wielu osób na całym świecie.

Opowiada on historię jednego z najbardziej znanych włoskich księży, jakim jest Don Pietro Pappagallio. Film jest wojennym dramatem biograficznym, który ukazuje odwagę i heroiczną postawę tytułowego bohatera. Don Pietro Pappagallio to włoski ksiądz, który dzięki swojej niezwykłej postawie i poświęceniu został uznany za męczennika Kościoła. Film o Don Pietro Pappagallio to wzruszająca i poruszająca historia, która pokazuje jego zmagania z okupantem i walkę o każde ludzkie życie podczas II wojny światowej. Don Pietro Pappagallio otworzył drzwi swojego domu dla wszystkich osób potrzebujących pomocy i schronienia, ryzykując przy tym własne życie. Film ukazuje jego dobroć i miłosierdzie, ale także jego wewnętrzne, duchowe rozterki i nieustannie nachodzące go wątpliwości. Męczennik Don Pietro Pappagallio to wzór cnót i miłości do bliźnich. Jest on uznawany za człowieka, który swoim postępowaniem i postawą udowadniał, że miłość i dobroć dla drugiego człowieka zawsze zwyciężą nad terrorem i nienawiścią.

Film o Don Pietro Pappagallio to świetny wybór dla wszystkich tych, którzy szukają inspiracji i potrzebują dosadnego przypomnienia o tym, jakimi wartościami powinniśmy kierować się w życiu.

 

ORYGINALNY TYTUŁ:
La buona battaglia - Don Pietro Pappagallo

GATUNEK: Dramat, Wojenny

PRODUKCJA: Włochy 2006

REŻYSERIA: Gianfranco Albano

OBSADA: Flavio Insinna, Ana Caterina Morariu, Paolo Briguglia, Ignazio Oliva, Vanni Corbellini, Paola Tiziana Cruciani, Max Mazzotta, Sergio Fiorentini

JĘZYK: Polski

NAPISY: Polskie

CZAS: 290 min.30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: