Obniżka! Największy Dar - film DVD Zobacz większe

Największy Dar - film DVD

RAF090

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Opis

Więcej informacji

Największy Dar - kolejny hit Juana Manuela Cotelo

 

Największy Dar to najnowsza produkcja Juana Manuela Cotelo, który to znany jest  między innymi ze swojego kultowego filmu „Ziemia Maryi”. Film Największy Dar jest produkcją wywołującą u widzów wiele emocji. Często w opiniach uznawany jest za film zaskakujący i oczarowujący, od którego ciężko się oderwać.

Film Największy Dar to połączenie komedii z kinem faktu

„Największy Dar” określany jest jako dokument fabularyzowany, jednak zastosowano w nim połączenie westernowej komedii i kina faktu. Dwie warstwy: fabularna i dokumentalna sprawiają, że film ogląda się z obłędnym zainteresowaniem. Ciekawostką dotyczącą filmu pt. „Największy Dar” jest główny bohater, w którego rolę wciela się sam reżyser Juan Manuel Cotelo. Akcja filmu Największy Dar oparta jest na scenerii typowego miasteczka z Dzikiego Zachodu. Cały film to historia klasycznej walki dobra ze złem, jednak czy aby każda historia musi mieć taki sam koniec? 

 

Przekonajcie się sami oglądając Największy Dar.

 

Autor: Juan Manuel Cotelo

ISBN: 9788366250383

Oprawa: Twarda

Liczba stron: 24

Format: 140x190

Data wyd.: 2019


 

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/XTSMwIwTIOM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: