BIBLIA - film chrześcijański - pakiet 4xDVD

DYSTRYBUCJA00008185

71,91 zł

-10%

79,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Film biblijny – obraz życia świętych

Domowy seans filmu biblijnego to doskonały sposób, aby zapoznać się bliżej z obrazem życia świętych. To dzięki tego typu produkcjom możemy z łatwością uświadomić sobie jak niejednokrotnie ciężki żywot doprowadził ich przed oblicze Stwórcy. Film Biblia jest bez wątpienia jednym z bardziej rozsławionych dzieł nawiązujących do dziejów biblijnego świata. Obrazując to, co przedstawia nam Pismo Święte autorzy sprawiają, że historia ta jeszcze lepiej utrzymuje się w pamięci oglądającego chrześcijanina. Seriale Biblia można uznać za nowoczesną formę szerzenia ogólnie przyjętych przez członków wspólnoty wyznaniowej wartości i pamięci dotyczącej ważnych postaci takich jak Mojżesz czy sam Jezus Chrystus. Ukazanie dziejów opisanych pierwotnie w Starym i Nowym Testamencie za pomocą nowatorskiej formy takiej jak film sprawia, że młodzi ludzie z ogromną satysfakcją będą zagłębiać się w nie. Dzięki filmowi biblijnemu, mamy możliwość lepszego zgłębienia żywotów znanych nam z ikon świętych. Film Biblia cechuje dbałość o dokładność historyczną, co sprawia, że staje się on doskonałym uzupełnieniem wiedzy zaczerpniętej z książek o świętych.


 

Biblia – serial, który uświadamia istotę wiary


 

Film Biblia w interesujący sposób przedstawia nam, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa religia. Ukazując dzieje biblijnych postaci, oraz momenty, w których działy się cuda serial ten umacnia w chrześcijanach wiarę i miłość, jaką kierują w stronę Boga. Wzorując się na swoich patronach imion, których losy zostały zobrazowane w filmie biblijnym wierni na całym świecie mogą oddawać cześć Stwórcy, oraz dziękować Mu za dobro jakim ich obdarzył. Zachęceni po zapoznaniu się z treścią serialu widzowie chętniej sięgną po książki religijne dostępne w księgarni internetowej, które utrwalą im w pamięci najważniejsze aspekty z żywotów świętych. Film Biblia może również posłużyć jako ugruntowanie wiedzy zdobywanej podczas regularnych katechez. Z całą pewnością forma z jaką zostały przedstawione dzieje biblijne trafi również w gusta młodszych wyznawców chrześcijaństwa. Niezwykle interesujący sposób, w jaki przedstawiono losy biblijnych postaci sprawia, że przed ekranem telewizora gromadzą się przedstawiciele różnych pokoleń, właśnie po to, aby wspólnie zapoznać się z treścią seriali Biblia.

 

Film Biblia – produkcja, która łączy pokolenia


Filmy Biblia to produkcja, która bez wątpienia gromadzi przed telewizorem przedstawicieli zarówno młodszego, jak i starszego pokolenia. To właśnie podczas wspólnego oglądania wnuczęta towarzyszą dziadkom, razem zagłębiając się w prawdziwe historie świętych ukazane w serialu. Film biblijny dzięki przekazywanym w nim wartościom staje się dobrym wyborem na wspólny wieczorny seans, podczas którego rodzinie towarzyszą także najmłodsi jej członkowie.  To dzięki treściom umieszczonym w produkcji postacie widniejące na medalikach pochodzących ze sklepu z dewocjonaliami stają się bliższe wszystkim widzom niezależnie od wieku jaki osiągnęli. Z pewnością każdy chrześcijanin odnajdzie w filmie Biblia przynajmniej jedną sytuację, która zmotywuje go do podjęcia decyzji, jaka może pomóc mu w lepszym życiu. Dzięki wspólnemu oglądaniu seriali Biblia rodzice mogą w znacznie łatwiejszy sposób przekazać dzieciom wartości jakie wynoszą z wysłuchiwania dziejów Starego i Nowego Testamentu. Forma ta z całą pewnością jeszcze bardziej zaciekawi młodych chrześcijan, którzy z fascynacją będą zgłębiać każdą następną opowieść.

Oryginalny tytuł filmu: THE BIBLE

Polski tytuł filmu: BIBLIA

Data premiery: 2014-05-07

Reżyser filmu: Crispin Reece, Tony Mitchell

Obsada: Diogo Morgado , Darwin Shaw

Czas trwania : 7godz.20 min

Box - 4 dyski

Zapierający dech epickim rozmachem i spektakularnymi efektami specjalnymi serial Biblia został zrealizowany z drobiazgową, wręcz dokumentalną dbałością o szczegóły i prawdę historyczną. Najważniejsze historie Starego i Nowego Testamentu ożywiająca ekranie, rozwijając się w pełne żywiołowej akcji obrazy filmowe, od stworzenia Świata poczynając, poprzez losy narodu izraelskiego i jego przymierze z Bogiem, aż po przełomowe wydarzenia, które w efekcie doprowadził do ukrzyżowania i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Historia narodzin chrześcijaństwa została opowiedziana w sposób fascynujący i porywający, i jednocześnie przystępny dla widzów w każdym wieku!

 

format: 1.78:1; 16x9
język: angielski 5.1, polski 2.0, francuski 2.0
napisy: angielskie, polskie, francuskie, holenderskie, kantońskie 
dodatki: - materiały dodatkowe w wersji oryginalnej z polskimi napisami 
- 4-DYSKOWY ZESTAW ZAWIERA 10 ODCINKÓW PLUS EKSKLUZYWNE MATERIAŁY DODATKOWE

 

W naszym sklepie znajdą Państwo również inne filmy chrześcijańskie nawiązujące do opowieści biblijnych.

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/nz1Cz9279cw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: