Obniżka! Jedna noc z królem - film religijny DVD Zobacz większe

Jedna noc z królem - film religijny DVD

DYSTRYBUCJA00006631

17,91 zł

-10%

19,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Jedna noc z Królem — wielka miłość i intryga


Film Jedna noc z Królem w reżyserii Michaela Sajbela, opowiada przepiękną historię prostej dziewczyny Hadassah (w tej roli Tiffany Dupont), żydówki, która pomimo wywodzenia się z jednej z najniższych warstw społecznych, dzięki licznym zbiegom okoliczności trafia do haremu potężnego Króla Xerxesa (Luke Goss). Jedna noc z Królem to także trzymająca w napięciu opowieść o spisku knutym przez pozbawionego skrupułów ministra, będącego jednocześnie jednym z bliskich doradców na dworze Króla Xerxesa.

Wybrać dostatek czy dobro dla większości?


Kiedy Hadassah zdobywa serce potężnego władcy i zostaje biblijną Królową Persji, znaną później jako Esther, musi dokonać wyboru pomiędzy ratowaniem żydowskiego ludu — któremu grozi krwawa zagłada — a swoim wymarzonym, pełnym dobrobytu i wolnym od trosk życiem u boku Króla Xerxesa. Jedna noc z Królem ukazuje próby powstrzymania planowanego przez królewskiego doradcę ludobójstwa, ale również przepiękną historię miłości między Królem Xerxesem a Królową Esther. Jedna noc z Królem przedstawia potyczkę dobra ze złem w sposób zupełnie inny niż znane wszystkim, popularne filmy religijne. Ta epicka opowieść kładzie nacisk na poświęcenie, jakiego musiała dokonać Esther, zrezygnowanie z własnego szczęścia dla dobra większości. Czy Bóg od początku miał dla Hadassah ważne zadanie, a wszystkie dziwne zbiegi okoliczności miały doprowadzić ją dokładnie tam, gdzie się znalazła? Czy Królowej Persji uda się powstrzymać złowieszcze plany bezdusznego ministra i uratować życie wielu Żydów? Czy miłość Królowej Esther i Króla Xerxesa przetrwa tę ciężką próbę, która na nich czeka? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziecie, oglądając ten oparty na prawdziwej historii film Jedna noc z Królem.

Znakomita fabuła to nie wszystko, co zainteresuje widza


Oprócz świetnej fabuły i trzymającej w napięciu historii Jedna noc z Królem zachwyca również wspaniałą scenografią, kostiumami dopracowanymi w każdym najdrobniejszym szczególe, oraz niesamowitą ścieżką dźwiękową. Całość tworzy unikalny klimat i przenosi widza w dawne czasy. Niezależnie od tego, czy ta biblijna opowieść jest wam dobrze znana, czy też słyszycie o niej po raz pierwszy — jedno jest pewne — Jedna noc z Królem to taki film religijny, który wzbudzi wiele emocji i na długi czas zostanie w pamięci każdego widza.

Zachęcamy również do obejrzenia świetnej ekranizacji, jaką jest: exodus bogowie i królowie.

 

 / polskie napisy / polski lektor / 123 minuty

Zwiastun filmu:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: