Obniżka! Bella - wartościowy film antyaborcyjny - film religijny DVD Zobacz większe

Bella - wartościowy film antyaborcyjny - film religijny DVD

DYSTRYBUCJA00000438

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Bella — Antyaborcyjna opowieść


Bella film, którego motto brzmi “Jeśli chcesz rozbawić Boga, to opowiedz mu o swoich planach.” W sposób inny niż znane filmy religijne przedstawia problem aborcji, tak bardzo obecny w dzisiejszym świecie.

Znany piłkarz kończy karierę, a kelnerka traci pracę – poznaj ich losy.
Kiedy znany na całym świecie piłkarz Jose jest już o krok od podpisania wielomilionowego kontraktu, dochodzi do wydarzenia, które zmusza go do zakończenia swojej wielkiej kariery. W tym samym czasie próbująca związać koniec z końcem kelnerka Nina dowiaduje się, że jest w ciąży, całkowicie nieprzygotowana do roli matki, opuszcza dzień w pracy, przez co jej szef postanawia zwolnić dziewczynę. Pomimo że została ze wszystkimi problemami sama, nie poddaje się i za wszelką cenę stara się stawić im czoła. Wtedy z pomocą przychodzi jej były współpracownik — Jose, który po zakończeniu swojej piłkarskiej kariery, zatrudnia się jako kucharz w meksykańskiej restauracji swojego brata.

Jak wiele potrafi dać wsparcie drugiej osoby?


Bella film, w którym życie obojga bohaterów zostaje wywrócone do góry nogami, jednak pomimo wielu przeszkód, są oni w stanie pomóc sobie nawzajem. W ciągu jednego wspólnie spędzonego dnia Jose pokazuje Ninie, jak uzdrawiającą moc ma wsparcie rodziny i bliskich osób i opowiada o własnej tragedii, z którą trudno mu było się pogodzić. Wspólnie spędzony czas i wielogodzinna rozmowa, pomaga podjąć dziewczynie decyzję, która będzie miała olbrzymi wpływ na resztę jej życia.

Film, który skłania do refleksji na temat aborcji


Bella film z 2006 roku, który był pełnometrażowym debiutem reżysera Alejandro Monteverde’a, inspirowany jest prawdziwą historią. To wzruszająca opowieść dzięki, której wiele kobiet zmieniło swoją decyzję dotyczącą przerwania ciąży.

Dodatkowe informacje na temat obrony życia ludzkiego przedstawione są w książce pt. „Duchowe konsekwencje aborcji

Napisy polskie
Czas trwania 87 min.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ZjbiRBCsC7U" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: