Obniżka! Niebo istnieje naprawdę - film religijny DVD Zobacz większe

Niebo istnieje naprawdę - film religijny DVD

DYSTRYBUCJA00010640

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Opis

Więcej informacji

Niebo istnieje naprawdę – czyli co się dzieje po śmierci.


Film w reżyserii Randalla Wallace'a Niebo istnieje naprawdę został oparty na prawdziwej historii, którą żyła Ameryka w 2010 r. Wallace na podstawie bestsellerowej książki Niebo istnieje naprawdę i w oparciu o Todda Burpo i Lynn Vincent – rodziców czteroletniego Coltona — stworzył przepiękny film o tematyce religijnej. Wielu z nas niejednokrotnie myślało o tym, co dzieje się z człowiekiem po jego śmierci. Czy życie tak po prostu nagle się kończy i dalej już nie ma nic, czy może zgon jest początkiem czegoś nowego, być może lepszego? Randall Wallace, swoim najnowszym filmem Niebo istnieje naprawdę chce nam udowodnić, że zna odpowiedź na te pytania.

Prawdziwa historia chłopca, który przeżył podróż do nieba


Film, Niebo istnieje naprawdę to prawdziwa historia syna pastora Toda Burpo - Coltona Burpo chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice nie spodziewali się, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszą piękną i wyjątkową opowieść o podróży chłopca do nieba i z powrotem. Czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Mówił o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a o których, jako dziecko nie mógł wiedzieć. Colton opowiadał z rozbrajającą dziecięcą niewinnością o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już odeszli z tego świata. Rodzice z wielkim zdumieniem słuchają opowieści syna. Analizują zasłyszane historie i, mimo iż wiedzą, że mały Colton nie mógł niektórych elementów wymyślić, próbują stwierdzić, czy na pewno nie zmyśla. Niebo istnieje naprawdę wywołuje niesłychane emocje i wzrusza do łez. Jest w nim też dużo bólu i cierpienia. Oprócz nagłej choroby głównego bohatera dowiadujemy się też o tragediach ich przyjaciół.


Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.


Niebo istnieje naprawdę to zdecydowanie godny polecenia film oparty na prawdziwych zdarzeniach, przedstawiający przejmującą, bardzo wzruszającą opowieść. Uświadamia, jak bardzo Bóg kocha wszystkich ludzi i umacnia w wierze. Jest jednym z nielicznych filmów chrześcijańskich, który tak bardzo zmusza do przemyśleń, rozważań na temat śmierci i nieba. Może też być inspiracją dla ludzi, którzy poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące samej wiary. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda niebo i czy w ogóle istnieje, to zdecydowanie zachęcamy do zobaczenia tego filmu. Niesamowite są szczegóły przedstawione przez chłopca, który przeżył podróż do Nieba i choć chciałoby się je podważyć, to wszystko wskazuje na to, iż chłopiec mówi prawdę. Ponadto przedstawia informacje, których nie mógł wiedzieć. Wszystko to sprawia, że film jest jeszcze bardziej interesujący i ciekawy. Wszystkich widzów, którym spodobał się ten film, zapraszamy także do zobaczenia filmu pt. „Bóg nie umarł

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/8cqpglADrAM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

FILM: Niebo istnieje naprawdę

reżyseria: Randall Wallace - reżyser fimów takich jak: "Braveheart - Waleczne Serce"; "Pearl Harbor" czy "Byliśmy żołnierzami"

czas trwania: 1,40 minut,

lektor: polski

napisy: polskie

występują: Greg Kinnear, Kelly Reilly, Connor Corum i inni.

muzyka: Nick Glennie-Smith

oprawa: twarda

stron: 32

format: 130 X 185

Opinie:

 

Anna: Łezka kręci się w oku podczas oglądania „niebo istnieje naprawdę”. Bardzo wzruszający film.

 

Mateusz: Po obejrzeniu filmu, do dziś zastanawiam się jak to wszystko jest możliwe. Niebo istnieje naprawdę, zmusiło mnie do wielu refleksji. Polecam wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się jak jest w niebie.

 

Patrycja: Ten film to miazga, wzrusza, szokuje, cieszy. Niebo istnieje naprawdę wywołało u mnie i u znajomych masę emocji.


 


 


Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: