Modlitwa Ewangelią Vol.2 Zobacz większe

Modlitwa Ewangelią Vol.2

SALWATOR 009

48,50 zł

Opis

Więcej informacji

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień jest praktyczną pomocą do codziennej modlitwy Słowem Bożym przeznaczoną dla wszystkich niezależnie od ich przygotowania biblijnego. Autor skupia się na wydobywaniu sensu duchowego czytań. Często odwołuje się do wyobraźni czytelnika, aby zaangażował w modlitwie swoje zmysły i stał się nie tylko obserwatorem, ale także uczestnikiem ewangelicznych wydarzeń.

Nowa uzupełniona dwutomowa edycja obok proponowanych wcześniej rozważań na wszystkie dni tygodnia, uroczystości i święta zawiera dodatkowe, tak by całość rozmyślań obejmowała wszystkie dni roku liturgicznego.

Cytaty Ewangelii zostały uwspółcześnione zgodnie z piątym wydaniem Biblii Tysiąclecia, jednocześnie zachowaliśmy numerację wersów, by łatwiej można było się poruszać pomiędzy rozważaniem, a fragmentem Ewangelii.

Obecne wydanie jest wyjątkowo poręczne z racji mniejszego formatu, przy zachowaniu czytelności tekstu. Jednocześnie odpowiedni papier sprawia, że książki nie są zbyt grube, a tasiemka pomaga w codziennym rozmyślaniu.

 

Tom I: 

Okres Adwentu, 
Okres Narodzenia Pańskiego
Wielki Post
Okres Wielkanocy
Okres zwykły (tyg. I-VIII) 


Tom II
Okres zwykły (tyg. IX-XXXIV)
Uroczystości i Święta


Format: 12x16,5 cm, oprawa twarda, z tasiemką

Liczba stron: 753

ISBN: 978-83-7580-645-8

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: