Obniżka! O Ewangelii Opowieści i Gry - gra komputerowa Zobacz większe

O Ewangelii Opowieści i Gry - gra komputerowa

DYSTRYBUCJA00008452

35,10 zł

-10%

39,00 zł

Opis

Więcej informacji

W ostatnich latach wszelkiego rodzaju gry cieszą się dużą popularnością zarówno wśród małych dzieci, nastolatków, jak i osób dorosłych. Obecnie gry nie są traktowane już jedynie jako mało ekscytująca rozrywka dla najmłodszych, wręcz przeciwnie, różne gry są z chęcią kupowane przez młodzież i dorosłych, którzy chcą spędzić miło czas.

Na rynku gier religijnych jedną z najchętniej wybieranych pozycji jest gra komputerowa o ewangelii. „O ewangelii opowieści i gry” to gra multimedialna, która skierowana jest przede wszystkim do młodszych dzieci, jednak może być także świetną zabawą dla całej rodziny. Gra religijna o ewangelii to zbiór aż 36 pomniejszych gier takich jak puzzle, kolorowanki czy krzyżówki o tematyce biblijnej. Dzięki temu każdy gracz, bez względu na swój wiek może odnaleźć w niej coś, co go zainteresuje i zajmie jego czas. „O ewangelii opowieści i gry” dzięki swojej zróżnicowanej tematyce, pozwala spojrzeć na wiele spraw z zupełnie innej perspektywy, dzięki czemu wspomaga rozwijanie i pielęgnowanie wiary u najmłodszych graczy.

Gra komputerowa o ewangelii to świetne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy chcą w oryginalny sposób wspierać duchowość swoich pociech. Z kolei rodzice nieco starszych dzieci powinni zwrócić uwagę na komputerowy quiz biblijny, który może stać się ulubioną grą wykorzystywaną podczas długich, rodzinnych wieczorów.

 

Gra stanowi wspaniały prezent z okazji I Komunii Świętej.

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

Komputer z systemem Windows, napęd DVD, 2GB miejsca na twardym dysku

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: