Obniżka! Okruchy. 40 konkretów + Rodzinne Pole minowe Zobacz większe

Okruchy. 40 konkretów + Rodzinne Pole minowe

2A6

46,58 zł

-15%

54,80 zł

Opis

AutorAdam Szustak

Więcej informacji

Okruchy – mała książka z konkretami.


W tej książce nie znajdziesz ani nauk rekolekcyjnych ani konferencji, ani też rozważań drogi krzyżowej, ale krótkie i konkretne ćwiczenia, które mają Cię skłonić do nawrócenia. Książka posiada imprimatur.

Okruchy - mała książka z konkretami.


W tej książce nie znajdziesz ani nauk rekolekcyjnych ani konferencji, ani też rozważań drogi krzyżowej, ale krótkie i konkretne ćwiczenia, które mają Cię skłonić do nawrócenia. 


Proponowane zadania mają wychowywać serce do miłości Boga i bliźniego, nauczyć wdzięczności. Mogą się wydawać pozornie nieistotne, właśnie jak okruchy: małe gesty życzliwości, chwila uwagi, uśmiech, drobne wyrzeczenie. – Wierzę, że z tych okruchów mogą zrodzić się w nas wielkie rzeczy, co potwierdził też Pan Jezus, mówiąc: Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny (Łk 16,10) – podkreśla o. Adam Szustak.


Nie tylko na Wielki Post!


Choć Okruchy powstały jako seria wielkopostna, nawracanie swojego serca małymi krokami można zacząć w dowolnym momencie roku!


Od Ciebie zależy, czy (i kiedy) zechcesz sprawdzić, jaki potencjał drzemie w małych odruchach serca, tych niby tylko “okruchach” – może okazać się, że karmiąc nimi innych, dostajemy o wiele więcej niż sami dajemy i że ktoś się z nich ucieszy jak z pięknie wypieczonego bochenka.


Dla kogo książka?


  • dla poszukujących sprawdzonych wskazówek na nawrócenie własnego serca
  • dla zwolenników krótkiej formy i zasady “mniej gadania, więcej robienia”
  • dla tych, którzy chcą zbliżyć się do Boga, także obecnego w drugim człowiekuWydawnictwo: Stacja7
Rok wydania: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192
ISBN: 978-83-959156-5-9

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: