Obniżka! Rachunek Sumienia o. Marcin Ciechanowski OSPPE Zobacz większe

Rachunek Sumienia o. Marcin Ciechanowski OSPPE

RAF1G

6,72 zł

-15%

7,90 zł

Opis

AutorMarcin Ciechanowski OSPPE

Więcej informacji

Od wydawcy

Proponowany rachunek sumienia został ułożony przez ojca Marcina Ciechanowskiego, paulina z Jasnej Góry, autora bestsellerowej książki Rekolekcje Anielskie. Autor stawia wiernym pytania, na które każdy musi znaleźć w swym sercu odpowiedź. Tylko szczere wyznanie grzechów przed samym sobą pozwoli złożyć je Panu Bogu w konfesjonale.

Rozpoczęcie rachunku sumienia powinno być poprzedzone skupieniem i gorliwą modlitwą.

Autor zachęca, by rachunek sumienia, który jest koniecznym warunkiem dobrej spowiedzi, stał się także częścią codziennej modlitwy, a przez to drogowskazem na drodze prowadzącej ku Bogu.

 

Recenzja

Rachunek sumienia... Dominikanie czy Franciszkanie?

Wiele osób zastanawia się szukając rachunku sumienia przed spowiedzią, jaki będzie najlepszy i który spowoduje, że odmówi się go najlepiej i najszczerzej? Zawsze jest to jakiś dylemat. Ta pozycja powstała po to abyś nie musiał już szukać. Ojciec Ciechanowski proponuje rachunek sumienia w którym musimy odpowiedzieć na wiele pytań i to właśnie one spowodują, że nasze serce otworzy się przed Panem Bogiem.

Rachunek sumienia dla młodzieży i dorosłych

Istotne jest to by zrozumieć, że sakrament spowiedzi to spotkanie z Panem. Ciężko to sobie czasem wyobrazić, kiedy pośredniczy w tym Kapłan i przez to pojawia się wiele lęków i oporów. Dlatego właśnie ten rachunek sumienia sprawi, że to spotkanie będziesz mógł przeżyć z otwartym sercem. 

Autoro. Marcin Ciechanowski
ISBN9788365889355
Oprawamiękka
Liczba stron40
Format (mm.)100x140
Data wydania2021
WydawnictwoDom Wydawniczy Rafael

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: