Obniżka! Ojcze nasz - Rozważanie Modlitwy Pańskiej Zobacz większe

Ojcze nasz - Rozważanie Modlitwy Pańskiej

AA1A

33,92 zł

-15%

39,90 zł

Opis

Autoro. Leonard Głowacki OMI

Więcej informacji

Książka charyzmatycznego duszpasterza, o. Leonarda Głowackiego, ukazuje się jako szczególna pomoc w ogłoszonym przez papieża Franciszka Roku św. Józefa, który będziemy celebrować aż do 8 grudnia 2021 r. Z tej okazji Penitencjaria Apostolska udziela daru specjalnych Odpustów, między innymi odpustu zupełnego wszystkim, którzy przez co najmniej pół godziny będą rozważać Modlitwę Pańską.


Modlitwa Pańska to jakby skondensowana Ewangelia – kodeks życia uczniów Jezusa Chrystusa, którymi także my jesteśmy. Stąd też konieczne jest nie tylko ją z przyzwyczajenia – choćby nawet pobożnie – odmawiać, lecz od czasu do czasu pochylić się nad nią w dłuższej, cichej i skupionej refleksji, aby wejść głębiej w jej treść i duchowe perspektywy.


Warto skorzystać z tego zaproszenia!


Autor: o. Leonard Głowacki OMI
O. Leonard Głowacki, Misjonarz Oblatów Maryi Niepokalanej, jest duszpasterzem pielgrzymów przybywających do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podlasia w Kodniu, cenionym rekolekcjonistą, autorem scenariuszy filmowych o Matce Bożej Kodeńskiej, wielu artykułów i książek, między innymi Kodeńskiego modlitewnika rodzinnego i medytacji do codziennej Ewangelii na cały rok liturgiczny.


ISBN 978-83-7864-187-2
Oprawa miękka
Liczba stron: 352
Wymiary: 120 x 190 mm
Rok wydania: 2021

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: