Obniżka! Pakiet 2 Płyt NIEMAGOTU Zobacz większe

Pakiet 2 Płyt NIEMAGOTU

1R1A

63,00 zł

-10%

70,00 zł

Opis

Więcej informacji

Pakiet 2 Wspaniałych Płyt

Płyta 1

Na początku było Słowo: „Zapiszcie teraz sobie ten oto hymn” (Pwt 31,19). Tak też zrobiliśmy i ku naszemu zdziwieniu powstał hymn Światowych Dni Młodzieży. Oszołomieni Bożą hojnością postanowiliśmy grać dalej, zwłaszcza że Słowo ponaglało usilnie, nakazując: „Pocieszajcie mój lud, pocieszajcie!” (Iz 40,1). Posłuchaliśmy, a niniejsza płyta jest owocem tego posłuszeństwa. Dlatego też, zapraszając Was do jej nabycia, zachęcamy: nie dajcie się prosić! Dajcie się pocieszyć!

Na krążku znajdziecie jedenaście utworów autorstwa Kuby Blycharza, w tym „Nie mądrość świata tego [Marana tha]”, „Nie ma Go tu, wstał [Alleluja]” czy wreszcie oficjalny Hymn Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 „Błogosławieni miłosierni”. Prócz wymienionych wyżej, płyta zawiera piosenki dotychczas niepublikowane, jak również finalne aranżacje zamieszczonych wcześniej w sieci nagrań „Amen”, „Godzien” i „Nie umrę”.

W trakcie prób oraz prac w studio, wybiegając nieznacznie w przyszłość, prosiliśmy dla Was o uszy do słuchania i serca otwarte, zdolne przyjąć jak najpełniej Ewangelię o powstałym z martwych Jezusie, Synu Boga. Stąd dziś bez lęku dajemy Wam wszystkim, którzy tej płyty słuchacie (rzecz jasna legalnie!) gwarancję wzrostu w wierze, mówi bowiem Pismo, że „wiara jest ze słuchania, słuchanie zaś przez słowo Chrystusowe”

(Rz 10,17). Wszystko się zgadza. Bierzcie i wierzcie!


Samego Dobrego, niemaGOtu


SPIS UTWORÓW:

1. Amen

2. Przybądź, Święty

3. Nie mądrość świata tego (Marana tha)

4. Eloi

5. Panie, gdy tonę

6. Psalm 126

7. Nie ma Go tu, wstał! (Alleluja)

8. Nie umrę

9. Godzien

10. Dzięki Tobie

11. Błogosławieni miłosierni (Hymn ŚDM Kraków 2016)


Płyta 2

Poprzez zebrane w tym albumie psalmy, hymny, pieśni pełne Ducha zwiastujemy Wam Boga, który okazał swą sprawiedliwość, usprawiedliwiając wszystkich, którzy przyoblekli się w Pana – Jezusa Chrystusa.

Zachęcając, abyście bez lęku przyjęli Pański sąd o Was (si in ius vocat ito – jeśli wzywają na sąd, idź), chwalimy Tego, który wybawia nas z opresji grzechu, śmiertelny wyrok wykonując na samym sobie; Tego, który w szaleństwie miłości chce nas – niegodnych – nagradzać za dobro, które sam uczynił.

Dlatego z wielką radością podejmujemy słowa Dobrej Nowiny, które Prorocy i Apostołowie Boga od wieków rozgłaszają po całej ziemi:

Złóż, Jeruzalem, szatę smutku i utrapienia swego, a przywdziej wspaniałe szaty chwały, dane ci na zawsze przez Pana. Oblecz się płaszczem sprawiedliwości pochodzącej od Boga, włóż na głowę swą koronę chwały Przedwiecznego! Albowiem Bóg chce pokazać wspaniałość twoją wszystkiemu, co jest pod niebem” (Ba 5, 1-3)


SPIS UTWORÓW:

1. Magnificat

2. Pieśń stworzenia

3. Pieśń świąteczna o wierności Boga

4. Jeruzalem

5. Hosanna

6. Pieśń sprawiedliwości

7. Do Serca Jezusowego

8. Przyjdź

9. Pieśń nad pieśniami

10. Biada

11. Pieśń pewności

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: