Obniżka! Trzy dni ciemności - Thriller mistyczny Zobacz większe

Trzy dni ciemności - Thriller mistyczny

AA211E3

25,42 zł

-15%

29,90 zł

Opis

AutorBartosz Geisler

Więcej informacji

Trzy dni ciemności


Thriller mistyczny na motywach objawień św. Faustyny i św. Ojca Pio!

Inspiracją dla Bartosza Geislera, autora thrillera mistycznego Trzy dni ciemności były napotkane w Dzienniczku św. Siostry Faustyny mocno poruszające wyobraźnię wizje piekła, czyśćca, nieba oraz mających nadejść tzw. Trzech Dni Ciemności. Choć nikt nie jest w stanie określić dokładnie czasu apokalipsy, to również nikt nie może zapewnić, że takie doświadczenie w tym wieku na ludzkość nie spadnie.

Oto w książce spotykamy współczesną, katolicką rodzinę: Martę i Piotra z trzema córeczkami, rzuconych w wir dramatycznych wydarzeń poprzedzających paruzję. Czy bohaterowie przetrwają czas apokalipsy? Jak mogłoby wyglądać nasze życie podczas trzech dni całkowitych ciemności, w odcięciu od wszelkich wygód, pośród piekielnej nawałnicy i krótkiego, pozornego triumfu szatana i jego piekielnych mocy?

Mamy w książce dreszcz emocji i wątek sensacyjny, choć po jej przeczytaniu czytelnik pozostaje ze skierowanym do niego pytaniem, czy w dzisiejszym świecie możliwe jest traktowanie wiary w sposób poważny i na serio.
o. prof. Jarosław Kupczak OP 

Autor : Bartosz Geisler 
Okładka : miękka
Liczba stron : 144
Waga : 0,22 kg
Wymiary : 14,0 x 20,0 cm
Rok wydania : 2016

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: