Palcem po wodzie - ks. Mirosław Maliński Zobacz większe

Palcem po wodzie - ks. Mirosław Maliński

MATH9AN

39,90 zł

Opis

Autorks. Mirosław Maliński

Więcej informacji

Palcem po wodzie


Wielu ludzi w osłuchanych już tekstach Biblii szuka niebanalnych znaczeń. Świadczy to o niebywałej żywotności słowa Bożego, które bez wytchnienia komentuje naszą codzienność i pozwala lepiej ją zrozumieć. W tej książce znajdą oni lapidarne i nietuzinkowe refleksje zakorzenione we fragmentach Pisma Świętego. A co najbardziej zaskakujące, myśli te, choć nie zawsze oczywiste, są jednak proste. Świetna lektura dla wszystkich, którzy szukają inspirującego przesłania ujętego w zgrabnej formie literackiej.

Książka ta jest wynikiem trzyletniej współpracy autora z wydawanym w Poznaniu „Przewodnikiem Katolickim”. Umieszczane tam cotygodniowe komentarze do niedzielnych czytań mszalnych cieszyły się dużą popularnością. Lekkość, a także jasne i wyraźne przesłanie tekstów skłoniły nas do zebrania ich w jeden na nowo zredagowany zbiór. Krótkie rozważania rozświetlają sferę codzienności biblijnym światłem, w którym czytelnik może odkrywać, jak wielkie nosi w sobie pokłady dobroci, bezinteresowności i empatii. Refleksje te skrząc się świeżością i prostotą, są odległe od doniesień o sensacyjnych objawieniach czy wiejących nudą „pobożnościowych” wywodów, mogą być więc świetnym wprowadzeniem do codziennej krótkiej medytacji. W samodzielnym rozmyślaniu pomagają postawione na końcu każdego rozdziału pytania. Życzymy wielu fascynujących chwil w czasie lektury.

O autorze

Ks. Mirosław Maliński „Malina” – duszpasterz akademicki z Wrocławia, od ponad dwudziestu lat prowadzi Centralny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Maciejówka” we Wrocławiu. Założyciel i redaktor naczelny portalu i wydawnictwa. Autor wielu audiobooków i książek: Jonasz, Oswojone, Widokówki, Zatrzymaj się albo giń, Temperamenty – gdybym był inny, tobym siebie kochał. Prowadzi cieszące się dużą popularnością kursy przedmałżeńskie. Na co dzień mieszka ze studentami. Drzwi ich domu są zawsze otwarte.

Autor: ks. Mirosław Maliński

ISBN: 978-83-960305-5-9

Liczba stron: 320

Waga: 0,38 kg

Okładka: twarda

Wymiary: 125 mm x 195 mm

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: