Obniżka! Kalendarz Boski Adwent + 24 Opowieści Adwentowe Zobacz większe

Kalendarz Boski Adwent + 24 Opowieści Adwentowe

PAKIET244

46,67 zł

-15%

54,90 zł

Opis

Więcej informacji

PRAWDZIWY KALENDARZ ADWENTOWY
z pyszną czekoladką i zadaniami nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny!
 
Pomóż swojemu dziecku przygotować się na Boże Narodzenie dzięki pierwszemu chrześcijańskiemu kalendarzowi adwentowemu w Polsce:
 
24 - okienka na każdy dzień grudnia aż do Świąt

24 - pyszne czekoladki

24 - zadania stworzone specjalnie dla Twojego dziecka

7 - kodów QR do filmików, które pomogą Twojemu dziecku lepiej przeżyć Adwent

Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu), aromat. Masa kakaowa minimum 30%. Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu, jaja i zboża zawierające gluten.

24 OPOWIEŚCI ADWENTOWE - CZEKAJĄC NA JEZUSA

Ta piękna książka dla dzieci jest kolekcją 24 zupełnie wyjątkowych opowieści adwentowych i wigilijnych, które poniekąd pełnią funkcję kalendarza adwentowego. Codziennie w grudniu możemy wieczorkiem usiąść z naszymi pociechami i przeczytać im opowiadanie związane z Bożym Narodzeniem i tym samym umilić czas oczekiwania na Wigilię. Historie są różne, zarówno te klasyczne, jak Pokłon Trzech Króli, Herod dowiadujący się o nadejściu Mesjasza czy oczywiście samo Boże Narodzenie, jak i bardziej zaskakujące, jak na przykład te o zupełnie niezwykłej pielęgniarce, o czwartym Mędrcu czy o Bożej niespodziance. Wszystkie opowieści prezentują morał osadzający się na dobroci i miłości.

Liczba stron: 80

Format: 22x25 cm

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: