Kalendarz Adwentowy PAKIET

PAKIET157

38,08 zł

-15%

44,80 zł

Opis

Więcej informacji

KALENDARZ ADWENTOWY

Radosne przygotowania do świąt ujęte w formę krótkich historii z życia pewnej sympatycznej rodziny. Kalendarz adwentowy staje się pretekstem do wytłumaczenia dzieciom jak szykujemy się do świąt Bożego Narodzenia, po co to robimy, jaki jest prawdziwy sens świąt i Adwentu. O roratce, wieńcu adwentowym, lepieniu pierogów, kolędach, pasterzach i przede wszystkim o radosnym oczekiwaniu na nowo narodzonego Jezusa z humorem i wyczuciem opowiada mama dwójki ciekawskich maluchów.


Przed świętami najczęściej bardzo dużo się dzieje, a dni są krótkie: prezenty, choinka, jarmarki, kiermasze, spotkania wigilijne, rozmaite bilanse… Niewiele czasu pozostaje na spokojną refleksję. Ale nie chcę tłumaczyć dzieciom wszystkiego dopiero, gdy o to zapytają, w pośpiechu, między robieniem kolacji a prasowaniem – wolę przekazać im wiedzę o tym, co i dlaczego dzieje się w tym wspaniałym okresie, w sposób w miarę uporządkowany. Dlatego z wyprzedzeniem napisałam pytania i zadania, a do nich dopisałam opowiadania, aby moim pociechom łatwiej było zrozumieć niektóre kwestie.

Autorka

Wydanie: pierwsze

Rok wydania: 2019

Oprawa: miękka

Liczba stron: 112

Wymiary: 200x260 mm

Waga: 0.46 kg

ISBN: 978-83-7502-719-8

Autor: Barbara Garczyńska

Ilustrator: Ewelina Jaślan-Klisik

BOSKI ADWENT

PRAWDZIWY KALENDARZ ADWENTOWY
z pyszną czekoladką i zadaniami nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny!

Adwent tuż tuż! Nie wiemy jaki będzie Adwent 2020 w czasie pandemii. Tym bardziej warto zaopatrzyć się w prawdziwy kalendarz adwentowy, który pomoże przeżyć rorat w kazdym domu.
 
24 Pyszne czekoladki
 
Pomóż swojemu dziecku przygotować się na Boże Narodzenie dzięki pierwszemu chrześcijańskiemu kalendarzowi adwentowemu w Polsce:

24 - okienka na każdy dzień grudnia aż do Świąt

24 - pyszne czekoladki

24 - zadania stworzone specjalnie dla Twojego dziecka

7 - kodów QR do filmików, które pomogą Twojemu dziecku lepiej przeżyć Adwent

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: