Obniżka! Wraz z Prorokami idziemy do Betlejem. Rozważania na roraty Zobacz większe

Wraz z Prorokami idziemy do Betlejem. Rozważania na roraty

WG000007

22,41 zł

-10%

24,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

"Wraz z prorokami idziemy do Betlejem. Rozważania na roraty z udziałem dzieci.", ks. Mariusz Słonina, ks. Grzegorz Świecarz SAC - to wyjątkowa książka przedstawiająca historie życia i działalności proroków Starego Testamentu zapowiadających narodowi wybranemu przyjście Zbawiciela. W czasie rorat dzieci dowiedzą się kiedy i w jakich okolicznościach żyli poszczególni prorocy, poznają ich działalność, to o czym mówili i do czego wzywali. Dzieci będą miały okazję poznać ciekawe historie z życia proroków, ich odwagę i wierność Bogu. W poszczególne dni Rorat poznajemy proroka Izajasza, Jeremiasza, Ezechiela, Daniela, Ozeasza, Joela, Amosa, Abdiasza, Jonasza, Micheasza, Nahuma, Habakuka, Sofoniasza, Aggeusza, Zachariasza, Malachiasza oraz Hioba, proroka Eliasza i Jana Chrzciciela.
Książka jest tak przygotowana, że dzieci mogą aktywnie uczestniczyć w Roratach. Mamy nadzieję, że książka zachęci do głębszego poznania przesłania płynące z nauk proroków, a tym samym do pełniejszego duchowego przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia.
Rozważania przygotowane są na każdy dzień ale można je również łączyć, dostosowując do własnych potrzeb. Wraz z książką, dostępna jest na stronie Wydawnictwa prezentacja, do której pobrania zachęcamy.

Książka wydana za zgodą Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. Nihil obstat Nr 3445/D/2015 z dnia 15.10.2015 r.

30 innych produktów w tej samej kategorii: