Obniżka! Bądźcie świadkami miłosierdzia. Kazania o miłosierdziu Bożym Zobacz większe

Bądźcie świadkami miłosierdzia. Kazania o miłosierdziu Bożym

WG000006

22,50 zł

-10%

25,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

"Bądźcie świadkami miłosierdzia. Kazania o miłosierdziu Bożym" autorstwa ks. Bartłomieja Pergoła i ks. Tadeusza Polaka, to wyjątkowa książka zawierająca kazania, w których autorzy podejmują rozważania na temat takich aspektów Bożego miłosierdzia jak: Miłosierdzie Boże objawione w sakramentach świętych, Miłosierdzie Boże a sprawiedliwość Boża, Miłosierdzie Boże w godzinie śmierci i inne. Kazania podejmują tematy ważne i trudne, które często stanowią przedmiot rozważań, wiernych i ich pytań kierowanych do księży.
Książka z powodzeniem może służyć jako pomoc w głoszeniu kazań przez cały rok ale również jako pomoc w rozważaniach, prowadzonych konferencjach, czy nawet pogłębieniu własnej wiedzy na temat Bożego miłosierdzia.
Niewątpliwie o miłosierdziu mówi się dużo, ale ciągle istnieje potrzeba poprawnego zrozumienia i ukazania w pełni tego najwspanialszego przymiotu Boga. Refleksje na temat Bożego miłosierdzia podjęli kapłani mający doświadczenie pracy duszpasterskiej w parafii Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny Kowalskiej w Warszawie, na ul. Żytniej.

Książka wydana za zgodą Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. Nihil obstat nr 3386/D/2015, z dnia 8.10.2015 r.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: