Obniżka! Puk! Puk!... To serce. o uczynkach miłosierdzia Zobacz większe

Puk! Puk!... To serce. o uczynkach miłosierdzia

ŚW-00083

9,00 zł

-10%

10,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Jak żyć według uczynków miłosierdzia względem duszy i ciała? Jak je zrozumieć? Nakarmić głodnego, pocieszyć tego, kto się smuci, przebaczać temu, kto nas skrzywdził – dobrze jest być miłosiernym, choć nie zawsze jest to proste. Odpowiedzi na te pytania pomoże znaleźć dzieciom książka „Puk! Puk!…To serce. O uczynkach miłosierdzia”.

Autor książki br. Tadeusz Ruciński wyjaśnia każdy uczynek miłosierdzia w sposób łatwy i przystępny posługując się różnymi sytuacjami zaczerpniętymi z życia dzieci. Zawarte w niniejszej książeczce historie mogą przytrafić się każdemu. Krok po kroku prześledzimy zatem uczynki miłosierdzia względem ciała i względem duszy. Do każdego opowiadania zostały dobrane fragmenty Pisma Świętego. Mały człowiek ma również możliwość zapoznać się z tym co Bóg chce mu powiedzieć poprzez konkretny uczynek.
Pomogą nam one podjąć decyzję, kiedy staniemy wobec wyboru: okazać miłosierdzie czy pozostać obojętnym lub żywić urazę.

Autor w swojej książce przeznacza też czas dla dziecka na refleksję jak we właściwy sposób przygotować swoje serce wypełniając konkretny uczynek miłosierdzia.
Dzięki zamieszczonemu bogactwu i prostocie treści dzieci łatwiej zrozumieją i utrwalą uczynki miłosierdzia. W książeczce dodatkowo zostały dołączone piękne, kolorowe ilustracje nawiązujące do wybranego fragmentu Pisma Świętego.
Książeczka adresowana jest do rodziców, katechetów, duszpasterzy przygotowujących dzieci do spotkania z Jezusem Eucharystycznym w dniu Pierwszej Komunii Świętej.

Format: 165×180 mm
Ilość stron: 64
Oprawa: miękka

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: