Obniżka! Zamyślenia Maryjne. Z Maryją przez cały rok liturgiczny Zobacz większe

Zamyślenia Maryjne. Z Maryją przez cały rok liturgiczny

WG000001

22,50 zł

-10%

25,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

"Zamyślenia maryjne" to medytacje biblijne, które pozwolą czytelnikowi pogłębić relację z Maryją, naszą Matką. Autor bardzo głęboko stara się wejść w tajemnicę macierzyństwa Maryi, poprzez kontemplację i rozważania ważniejszych uroczystości, świąt i wspomnień maryjnych, które znaleźć możemy w kalendarzu liturgicznym, stąd podtytuł książki: "Z Maryją przez cały rok liturgiczny". "Zamyślenia maryjne" to wyjątkowa książka, która może być znakomitą inspiracją do osobistej modlitwy dla każdego. Książkę polecamy w szczególny sposób kapłanom, dla których może stanowić praktyczną pomoc przy głoszeniu kazań w poszczególne święta maryjne bądź też w sanktuariach, miejscach szczególnie poświęconych Maryi.

Książkę w niezwykły sposób wzbogacają wiersze poświęcone Matce Najświętszej.

Książka wydana została za zgodą Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. Nihil obstat z dnia 1 kwietnia 2015 r., nr 992/D/2015.

Autorem książki jest o. Robert Więcek SJ, rekolekcjonista, duszpasterz, od 2012 r. związany z gliwickim sanktuarium Matki Bożej Kochawińskiej oraz Centrum Kształcenia i Dialogu THEOTOKOS w Gliwicach. Autor wielu książek.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: