Ilustrowana Biblia dla dzieci + grawer

GRAWER001

45,48 zł

-15%

53,50 zł

Opis

Więcej informacji

„Ilustrowana Biblia dla dzieci” ze złotą plakietką na grawer to wspaniały zbiór historii biblijnych zarówno ze Starego, jak i Nowego Testamentu. Pięknie ilustrowane klasyczne opowieści przygotowano specjalnie z myślą o współczesnym odbiorcy. Zainteresują one dzieci w każdym wieku. Obok opisów popularnych wydarzeń znajdziemy tu mnóstwo wspaniałych, choć mniej znanych historii do wspólnego, rodzinnego czytania. Dołączony na końcu książki słowniczek osób i miejsc oraz trudniejszych pojęć ułatwi młodym czytelnikom lekturę i pomoże zrozumieć biblijne wydarzenia.

  • Stworzenie świata; Grzech pierworodny; Arka Noego; Powołanie Abrahama; Wyjście z Egiptu; Dziesięć Przykazań; Narodzenie Jezusa; Kazanie na Górze; Ukrzyżowanie Jezusa; Zmartwychwstanie; Zesłanie Ducha Świętego; Wniebowstąpienie

Na grawer proponujemy złotą plakietkę o wymiarach 7,5 cm na 3,5 cm.

Plakietka – samoprzylepna, metalizowana z wygrawerowanym tekstem do 150 znaków ze spacjami.

Najczęściej wybierany tekst posiada takie informacje jak:

• dla kogo i od kogo

• na jaką okazję jest ten upominek

• datę itd.

Tekst dedykacji jest oczywiście dowolny.

Bardzo prosimy o przesłanie tekstu do grawerunku w wiadomości do sprzedającego oraz dokładne sprawdzenie przesyłanego tekstu.

Jeden z najbardziej wartościowych prezentów, który posiada w ofercie nasza Księgarnia Katolicka Polecamy szczególnie jako:

  1. Pamiątka pierwszej komunii

  2. Prezent na chrzest

Oprawa: twarda z obwolutą

Stron: 208

Format: 225x285

Rok wydania: 2011

ISBN: 978-83-7660-324-7

30 innych produktów w tej samej kategorii: