Jednego Serca Jednego Ducha 2012 książka - CD + DVD

DYSTRYBUCJA00002403

49,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA

RZESZÓW 2012

ALBUM CD & DVD

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha organizowany jest od 10 lat w Rzeszowie w święto Bożego Ciała. Pomysłodawcą koncertu jest Jan Budziaszek, od 1965r. perkusista zespołu Skaldowie z Krakowa. Pomysłu na takie spotkanie modlitewne nie udałoby się zrealizować, gdyby nie pomoc dwóch rzeszowskich księży – ks. Andrzeja Cyprysia (Duszpasterza Akademickiego WSIiZ w Rzeszowie) i ks. Mariusza Mika (Duszpasterza Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Rzeszowskiej), którzy w ramach współpracy z KSM Diecezji Rzeszowskiej dokładają starań, aby wszystko było jak najlepiej. Koncert ten jest wyjątkowy, gdyż każdego roku na wspólnym uwielbieniu gromadzi się 30-40 tyś ludzi!!!
(...)Do współpracy zaprosiłem najlepszy dzisiaj w Polsce zespół chrześcijański New Life Music. Marcin Pospieszalski – basista, a zarazem jeden z najwybitniejszych aranżerów – napisał aranżacje na orkiestrę symfoniczną i chóry. Zgłosiła się ponad setka śpiewających studentów. Filharmoników rzeszowskich chętnych zagrać zgłosiło się więcej niż potrzebowaliśmy. (...)
Solowe partie w roku 2012 śpiewali: Lidka Pospieszalska, Viola Brzezińska, Beata Bednarz, Natalia Wilk, Poldek Twarodwski, Maciej Ścibor, Iga Kowalska. Orkiestrą dyrygował Hubert Kowalski, a chórem Lidia Pospieszalska oraz Tamara Kasprzyk – Przybysz!
Tegoroczny album jest równocześnie wydaniem jubileuszowym – zawiera płytę CD i DVD oraz album ze świadectwami obrazujący to cudne wydarzenie jakim jest koncert Jednego Serca Jednego Ducha!

SPIS UTWORÓW DVD
1. Suita Rzeszowska
2. Pójdź do Jezusa
3. Dzięki Ci Panie
4. Tyś jak skała
5. Kocham więc nie muszę się bać
6. Niech zstąpi Duch Twój
7. Czcijmy Jezusa
8. Serce Jezusa
9. Jak Dawid
10. Będziemy tańczyć
11. Jezus zwyciężył
12. Błogosławieństwo biskupa
13. Jest jedno ciało
14. Tak jesteś godzien
15. Pieśń błogosławieństw
16. Słowo papieża
17. Ja ufam Ci
18. Z dawna Polski
19. Świadectwa
20. Jak dobrze jest dziękować Ci, Panie
21. Jeden dzień
22. Nie nam, Panie, nie nam
23. Będę śpiewał Tobie

Produkty powiązane

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: