Obniżka! Bohater według Bożego serca - CD MP3 Zobacz większe

Bohater według Bożego serca - CD MP3

DYSTRYBUCJA00002513

21,60 zł

-10%

24,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Wykładowcy:Henryk Wieja, Jacek Sierka, Jerzy Rycharski

Czas trwania: 4h

Rok wydania: 2010

Tematy wykładów:

 

Wykład 1. Odnowione myśli – Henryk Wieja

Przez cały czas toczy się walka o nasz umysł. To, na czym się skupiamy, o czym myślimy, ukierunkowuje nasze wybory i całe życie. Wykładowca mówi o dwóch rodzajach kwasu, które mogą mieć na nas zły wpływ. Jezus pragnie, aby nasze życie było zakwaszone inaczej – przez zaczyn Bożego Królestwa.

 

Wykład 2. Odnowione serce – Jacek Sierka

Każdy mężczyzna pragnie być mocny. Ale prawdziwa moc Jezusa Chrystusa może objawić się tylko w słabościach. Bóg powołał człowieka do panowania na ziemi. Jednak tylko ci, których serce jest przemienione według Bożego serca, mogą w Jego imieniu sprawować autorytet.

 

Wykład 3. Odnowione więzi – Jerzy Rycharski

Żyjemy w czasach, o których jest napisane, ze Bóg odnawia wszechrzeczy (Dz. Ap. 3:21). Jest to czas, kiedy Bóg odbudowuje więzi. Z połączenia różnorodności, jaka On włożył w nas, powstają wielkie rzeczy. Nadeszła pora, aby nawiązać lub odnowić nasze więzi z Bogiem Ojcem i ludźmi.

 

Wykład 4. Odnowiony fundament – Henryk Wieja

Fundamentem Kościoła są służby apostolska i prorocza. Bóg uwalnia i odbudowuje służbę apostolska. Jest ona sprawowaniem duchowego ojcostwa, które inicjuje nowe rzeczy. Bóg wzbudza duchowych ojców i pragnie ustanawiać apostołów w naszym narodzie.

 

Świadectwem swojego życia podzielili się Leszek Cholewa i Paweł Wieja.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: