Msza Święta - ilutrowany przewodnik Zobacz większe

Msza Święta - ilutrowany przewodnik

WNS00009

39,90 zł

Opis

Autorks. Andrzej Zwoliński

Więcej informacji

MSZA ŚWIĘTA

Ilustrowany przewodnik

ks. Andrzej Zwoliński

Eucharystia jest spotkaniem rzeczywistym, świadomym i pełnym wiernych z Jezusem, swym Mistrzem. Nie można jej przeżywać teatralnie, traktować widowiskowo, nie znać treści, które ze sobą niesie. Są one obecne w licznych znakach, symbolach, gestach, postawach i słowach, które przez wieki chrześcijaństwa gromadziły obrzędy Mszy św. Poznanie ich jest niezbędne, aby móc „świadomie uczestniczyć”. Nie ma innego sposobu przygotowania własnego spotkania z Chrystusem, jak przez refleksję nad jej elementami, ich znaczeniem i wymową.

Andrzej Zwoliński – kapłan diecezji krakowskiej, profesor nauk teologicznych, socjolog, teolog i sektolog. Jest profesorem zwyczajnym Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Napisał ponad 200 książek z zakresu teologii i socjologii, historii idei, katolickiej nauki społecznej, etyki życia gospodarczego, manipulacji społecznych i religioznawstwa.

Michał Matuszak / #MatuszakRysuje – autor ilustracji do książki. Freelancer, grafik, ilustrator. Na co dzień storyboardzista w ExplainVisually. Od wielu lat autor rysunkowych animacji do felietonów w Westerplatte Młodych (Tv-Trwam). Autor infografik dla miesięcznika branży HR „Personel Plus”. Twórca opraw graficz nych i animowanych scenografii na potrzeby koncertów i występów teatralnych.

Ilość stron: 400

Oprawa: twarda

Format: 140x200 mm

ISBN: 978-83-66783-06-5

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: