Koszulka męska "Superpope" granat XL

SP044

79,00 zł

79,00 zł za szt.

Opis

Więcej informacji

Praca zatytułowana "Superpope" autorstwa rzymskiego artysty o pseudonimie Maupal, czyli Mauro Pallotty, specjalizującego się w ulicznych muralach, stała się od chwili pojawienia wielką atrakcją w Wiecznym Mieście. Na uliczce Borgo Pio niedaleko placu Świętego Piotra gromadziły się tłumy, które fotografowały wizerunek papieża w pozie lecącego Supermana. Artysta opowiedział włoskim mediom, że już wcześniej podeszli tam pracownicy specjalnej komórki zakładu komunalnego, troszczącej się o porządek oraz przyzwoity wygląd miasta, i chcieli zerwać jego pracę, ale zostali powstrzymani przez stojących tam ludzi. Po muralu pozostały tysiące zdjęć w prasie i w internecie, zwłaszcza na portalach społecznościowych. Jego fotografię zamieściła na swym profilu na Twitterze Papieska Rada ds. Środków Społecznego Przekazu, co przyjęto jako dowód uznania dla tej inicjatywy.

Franciszek przedstawiony został w typowej pozie Supermana z łopoczącą białą peleryną na sutannie, z wyciągniętą prawą ręką zaciśniętą w pięść. W lewej trzyma czarną teczkę, podobną do tej, z którą podróżuje. Na teczce widnieje napis: "valores", czyli: wartości. Wystaje zaś z niej kawałek szalika w barwach drużyny piłkarskiej San Lorenzo z Buenos Aires, której obecny papież jest fanem od lat.

Grafika z muralu została przeniesiona na koszulki, które są już w sprzedaży.
Bluzki dostępne są w wersji damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Szeroka gama kolorów i rozmiarów pozwoli na dobranie idealnej koszulki.
T-shirt posiada dwustronny nadruk druku cyfrowego.
Część dochodów ze sprzedaży zostanie przekazana na Świętopietrze.


Promocja: przy zakupie czterech dowolnych koszulek "Superpope" jedną dostajesz gratis.

30 innych produktów w tej samej kategorii: