Józef. Mężczyzna, mąż, ojciec - ks. Arkadiusz Paśnik

EPP01892C

26,96 zł

-10%

29,95 zł

Opis

Autorks. Arkadiusz Paśnik

Więcej informacji

W Roku Świętego Józefa nie mogło zabraknąć wyjątkowej książki o tej postaci. Takiej, jakiej jeszcze nie było! Książki dla każdego mężczyzny, która nie będzie obowiązkiem a stanie się przyjemnością!

Książka, której treść jest bardzo luźno oparta o treści z Biblii i okraszona cytatami z Pisma Świętego.

Autor swoim talentem literackim i niezwykłą wrażliwością duchową bardzo realistycznie przenosi nas w sam środek życia w Nazarecie, gdzie młody mężczyzna zakochuje się w urokliwej dziewczynie. Co dzieje się dalej? Na pewno wiele odsłon z ich życia zobaczymy pierwszy raz. O ile w Biblii Józef milczy i jest na drugim planie, a tradycja zrobiła z niego starca, o tyle u ks. Paśnika jest on przystojnym, pomysłowym, energicznym bohaterem, obdarzonym poczuciem humoru. I to bohaterem w potrójnym znaczeniu: mężczyzny, męża i ojca.

Książkę czyta się jednym tchem. I choć wydaje się, że historię Świętej Rodziny znamy na wylot, to powieść ks. Paśnika trzyma nas w napięciu, rozczula, czasem rozśmiesza, a często daje do myślenia, zwłaszcza mężczyznom. Jakbyśmy poznawali zwyczajne-niezwyczajne życie rodziny Józefa, Miriam i Jezusa po raz pierwszy.


Wydanie: pierwsze

Rok wydania: 2021

Oprawa: twarda

Liczba stron: 224

Wymiary: 145x205 mm

Waga: 0.48 kg

ISBN: 978-83-8131-405-3

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: