ZOSTANIE MI MUZYKA CD

RTCK112

31,41 zł

-10%

34,90 zł

Opis

AutorPiotr Pawlukiewicz

Więcej informacji

ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE 22.10.2020

Dzięki albumowi “Zostanie mi muzyka…” można lepiej zrozumieć ks. Piotra – posłuchać jego autorskich tekstów w przepięknych aranżacjach i z ciepłym wokalem Krzysztofa. W ostatnim okresie swojego życia ks. Piotr bardzo zaprzyjaźnił się z Krzysztofem Antkowiakiem. O jednym z utworów promującym tę płytę (“Litania”) powiedział, że to… autobiografia ich obu.

TO NIE JEST STANDARDOWA BIOGRAFIA OD A DO Z.

TO NIE JEST ZBIÓR FAKTÓW I WSPOMNIEŃ. TO COŚ O WIELE WIĘCEJ.

TO SPOTKANIE Z CZŁOWIEKIEM, KTÓRY PO RAZ PIERWSZY

TAK OTWARCIE DOPUŚCIŁ DRUGIEGO CZŁOWIEKA

DO SWOJEGO ŻYCIA I SERC A”

RENATA CZERWICKA

ZOSTANĄ NAM JEGO SŁOWA…

I MUZYKA…

Ks. Piotr Pawlukiewicz to już legenda kaznodziejstwa, którego słuchalność kazań w radiu i Internecie szła w miliony… Ksiądz, którego naśladowali – i naśladują do dziś – także inni księża. Rekolekcjonista, który swoimi kazaniami pomógł setkom tysięcy osób w wyjściu z wielu problemów, autor przełomowego dla wielu ludzi nauczania “Seks – poezja czy rzemiosło?”.

Robi na mnie duże wrażenie i zawsze mam łzy w oczach, kiedy ktoś mówi mi: „Ksiądz uratował moje małżeństwo, ksiądz uratował mojego syna, ksiądz mi zwrócił nadzieję…”. Kurde. Siedzę sobie na Starym Mieście w moim mieszkaniu, leci jakiś fajny film, stary dobry Rocky czy Rambo, a potem się dowiaduję, że w tym samym czasie gdzieś w Policach jakiś Edek Nowakowski odbył rozmowę z żoną pod wpływem moich kazań i w końcu się dogadali… To jest dla mnie prawdziwa zagadka. „Panie Boże, pomyliłeś mnie z tamtym kumplem, który robi habilitację i sporo wie o teologii i o pobożności. To jakaś pomyłka! Ja? Niby że uratowałem małżeństwo?”…

Co Ksiądz wtedy czuje?

Wzruszenie.

Fragment książki “Z braku rodzi się lepsze. Wywiad strumyk”

Rozmówca Renaty Czerwickiej dzieli się w książce swoimi wspomnieniami o ludziach i wydarzeniach z jego życia, opowieścią o czasach młodości oraz o latach współczesnych, ale przede wszystkim dzieli się z czytelnikami Tym, którego najbardziej pokochał – Panem Bogiem.

Duża część napisanych przez ks. Piotra tekstów znalazła się na płycie Krzysztofa Antkowiaka “Zostanie mi muzyka…”, którą oddajemy słuchaczom jako spełnienie jego wielkiego marzenia.

ZNALAZŁEM PANA KRZYSZTOFA ANTKOWIAKA, KTÓRY MOJEMU

ZESPOŁOWI UŻYCZYŁ GŁOSU.(...)

MOŻE KIEDYŚ WYJDZIE PROFESJONALNA PŁYTA MOJEGO ZESPOŁU?

TAKA PŁYTA BYŁABY FANTASTYCZNYM ZAKOŃCZENIEM

MOJEJ KARIERY MUZYCZNEJ...”

KS. PIOTR PAWLUKIEWICZ

Posłuchaj płyty z tekstami ks. Piotra Pawlukiewicza i muzyką Krzysztofa Antkowiaka.

Produkty powiązane

27 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: