Obniżka! Nie przyszedłem Pana nawracać. Nowe wydanie Zobacz większe

Nie przyszedłem Pana nawracać. Nowe wydanie

ŚW-000256

62,91 zł

-10%

69,90 zł

62,91 zł za szt.

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Autorks. Jan Twardowski

Więcej informacji

Obce mi są retoryka, dydaktyka i patos. Próbuję pisać takie wiersze, które nie byłyby manifestami. Lepiej niech nie nawołują i nie nawracają. Niech niosą swoje treści w łagodnym zawieszeniu, w zaufaniu w żarliwej otwartości na życie i jego powszednie sprawy. Niech podejmują dialog ze wszystkimi postawami. /ks. Jan Twardowski/

Nowe wydanie najważniejszego, programowego i bardzo osobistego, wyboru wierszy ks. Jana Twardowskiego, obejmującego twórczość poetycką z lat 1945-2006. Wybór ten pozwala spojrzeć na wyjątkowy dorobek księdza poety z szerokiej historycznej perspektywy. Wszystkie utwory zostały opublikowane w ostatecznej, przyjętej przez Autora wersji.

Niniejsze wydanie, opatrzone wnikliwym esejem o wierszach ks. Twardowskiego pióra o. Wacława Oszajcy SJ oraz wzbogacone o oryginalne grafiki znanego i cenionego artysty Jerzego Dmitruka, zostało przygotowane z okazji jubileuszu 120-lecia istnienia Wydawnictwa Świętego Wojciecha.

Bogata treść, wysokiej jakości druk oraz szczególne walory graficzne – wszystko to czyni najnowsze wydanie tomu „Nie przyszedłem pana nawracać” idealnym prezentem na każdą okazję.
 

Liczba stron: 592
Wymiary: 140 x 225
Oprawa: twarda z obwolutą
ISBN: 978-83-8065-173-9
Ilustrator: Jerzy Dmitruk
Rok wydania: 2017
Wydanie: Pierwsze
Wydawnictwo: Wydawnictwo Świety Wojciech

30 innych produktów w tej samej kategorii: