Obniżka! Czyimi dziećmi jesteśmy? Jaka czeka nas przyszłość Zobacz większe

Czyimi dziećmi jesteśmy? Jaka czeka nas przyszłość

AGAPE0010

35,10 zł

-10%

39,00 zł

35,10 zł za szt.

Opis

Więcej informacji

Autor, podejmując temat niezwykle ważny pod względem antropologicznym i społecznym, odnajduje zaskakujące powiązania we współczesnym świecie. Ogromna orygi- nalność spojrzenia z pewnością nie zawiedzie czytelnika. To zdecydowanie no watorska książka.

Kryzys ekonomiczny i finansowy ogarniający cały świat, zwłaszcza kraje wysoko rozwinięte, zmusza wszystkich do uświadomienia sobie, że koń- czy się jakaś epoka, epoka łatwego i taniego szczęścia, przeznaczonego na sprzedaż oraz oderwanego od zasad, ideałów i wartości. (...) Na kartach tej książki – w którą uważny czytelnik zapewne zagłębi się z pasją i cieka- wością kogoś, kto daje się wciągnąć przez fabułę powieści – autor nakreśla ludzką i duchową drogę. (...) Ten, kto deklaruje się jako niewierzący lub uważa się za niepraktykującego, nie będzie się czuł wykluczony z projektu życia, jaki ta książka przedstawia. (...)

Dziękuję autorowi i jego współpra- cownikom za przygotowanie tego tekstu, który chętnie polecam kapłanom i wychowawcom, rodzicom i nauczycielom, jak również młodym ludziom szukającym prawdziwego sensu swojej egzystencji. (...) Jest to pożytecz- ny przyczynek do pogłębienia planu pastoralnego Konferencji Episkopatu Włoch na obecne 10-lecie, poświęconego wychowywaniu nowych pokoleń do wiary: „Wychowywać do dobrego życia Ewangelii”. Tekst przetłumaczo- ny na różne języki może się okazać użyteczny dla nowej ewangelizacji także w innych krajach. (...) Krótko mówiąc, trzeba wrócić do Boga i rozmawiać z Nim nie jak z odległym i wszechmocnym sprawcą naszych losów, ale jak z czułym i pełnym miłości Ojcem. Bóg jest Ojcem – Ojcem naszym.
(z Przedmowy JE księdza biskupa Giovanniego D’Ercole biskupa pomocniczego archidiecezji L’Aquila)

AutorStefano Tardani
Data wydania2017
ISBN978-83-64774-52-2
Format146 x 216 mm
Oprawa książkiMiękka
Liczba stron470
WydawnictwoAgape

30 innych produktów w tej samej kategorii: