Obniżka! Kroniki Braci Księga II. Pierwszy sąd Zobacz większe

Kroniki Braci Księga II. Pierwszy sąd

AETOS21

35,91 zł

-10%

39,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

W drugim tomie sagi „Kroniki Braci” armie Nieba i Piekła pod wodzą trzech anielskich braci ponownie ścierają się w odwiecznej walce dobra ze złem. W tej porywającej opowieści o potędze miłości i nienawiści Wendy Alec odsłania tajemnice wielkich wojowników, starożytnych władców i zwykłych ludzi. Świat duchowy splata się z fizycznym, a wydarzenia przeszłe ze współczesnością. Znaki na niebie i na ziemi wskazują na to, że nadchodzące zdarzenia zaważą na losach ludzkości. Lecz kto potrafi je właściwie odczytać, żeby odpowiedzieć na nurtujące wszystkich pytanie: Kim tak naprawdę jest młody „Hebrajczyk”?


Wojna o ludzkie serca toczy się dalej…


Obie strony szykują do wielkiego starcia…


Nadchodzi dzień rozstrzygnięcia…


…dzień Pierwszego Sądu.


„Ta opowieść jest wspaniałym materiałem na film”.


Mark Ordesky – producent wykonawczy trylogii filmowej Władca Pierścieni„Wendy Alec przedstawia na nowo pradawne wydarzenia i barwnie opowiada o tym, jak duchowa rzeczywistość obecnie wpływa na świat”.


Ileen Maisel – producent wykonawczy filmu Złoty Kompas„To jedna z najlepszych powieści, jakie czytałem: świetnie napisana, głęboko poruszająca, a jej fabuła pozostawia w cieniu Kod Leonarda da Vinci. Dostarcza doskonałej rozrywki, a jednocześnie ukazuje tajemnice tak potężne, że mogą odmienić życie”.


G. P. Taylor – autor bestselleru Zaklinacz cieni

seria: Kroniki Braci. Księga II
Gatunek: fantastyka
ISBN: 978-83-61097-79-2
Format: 140×208
Oprawa miękka: 360 s.30 innych produktów w tej samej kategorii: