Obniżka! Różaniec potężna broń na trudne czasy Zobacz większe

Różaniec potężna broń na trudne czasy

ES21

21,17 zł

-15%

24,90 zł

Opis

Więcej informacji

Różaniec. Potężna broń na trudne czasy


Różaniec jest potężną modlitwą, która zaprasza nas do kontemplacji życia Jezusa oczami Jego Matki. Pozwala uświęcić pozornie bezczynne chwile naszej codzienności . Autorka, powołując się między innymi na słowa Jana Pawła II, Ludwika Grignion de Montforta, Fultona J. Sheena czy Bartolo Longo, szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego właśnie teraz warto sięgnąć po Różaniec, który jest największą bronią w zmaganiu się z panującym zamętem.

Gretchen R. Crowe jest redaktorem naczelnym Our Sunday Visitor Newsweekly – jedynego ogólnokrajowego tygodnika katolickiego w Stanach Zjednoczonych.

To książka konieczna w czasach, w których żyjemy. Różaniec jest nam potrzebny w ostatecznej walce o wytrwanie w wierze, gdzie każdy za odmawianie różańca może być wyśmiany, opluty, a nawet pobity. A przecież różaniec to potężna broń, dzięki której przetrwałem mój wypadek i wszelkie inne załamania. Trzymając różaniec w dłoniach, nie damy się zwieść, wytrwamy w Kościele, którego trzeba się trzymać do końca swoich dni.

ks. Marek Bałwas, rekolekcjonista


EAN: 9788366061996

ISBN: 978-83-66061-99-6

Format: 130x200 mm

Stron: 192

Data wydania: 2019-09-23

Oprawa: broszurowa


30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: