PAKIET 5 KSIĄŻEK - ARKADIUSZ ŁODZIEWSKI

PAKIET110

57,15 zł

-10%

63,50 zł

Opis

AutorArkadiusz Łodziewski

Więcej informacji

MOJA BAZA JEST W NIEBIE

Wreszcie jest! Wielu na to czekało. Spotkaj w tej książce autora Bożych poradników. Rozmowa z Arkadiuszem Łodziewskim daje Ci szansę, by iść dalej, głębiej. Odkryj na nowo to, co od lat przekazuje ewangelizując.

Pozwól się poruszyć swoje serce.

BOŻY PORADNIK ANTYDEPRESYJNY

Słowa Jezusa dzieją się dzisiaj! On zajmuje się teraźniejszością! Bóg nie przyjdzie do Ciebie kiedyś! On przychodzi teraz i tu, gdzie jesteś!

Książka dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni w codzienności. Zawiera krótkie rozważania, myśli, które pozwalają zwrócić uwagę na to, co w duchowym życiu najistotniejsze. Często bowiem głowa zajęta jest przyziemnymi sprawami, a sfera duchowa cierpi.
 

Gdy jest Ci ciężko, nie trać wiary i wróć do najprostszych rzeczy. Wystarczy czasem zwrócić uwagę na to, co najistotniejsze, wystarczy zajrzeć do tej niewielkiej książki. 

 

Przeczytaj to 3 razy:
Bóg mnie KOCHA

* jeśli nie dotarło, to jeszcze 10 razy.


BOŻY PORADNIK ODZYSKIWANIA RADOŚCI

Martwisz się? Odczuwasz smutek? Nie wiesz, jak odnaleźć w sobie radość życia?

Jeśli tak, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!

Mocne pozytywne przesłanie i konkretne wskazówki, które niemal natychmiast pomogą wyjść niewoli smutku – to właśnie najbardziej charakterystyczne cechy trzeciej publikacji autora Bożego poradnika antydepresyjnego i Bożego poradnika zwycięstwa nad lękiem.

Myślisz, żeTwoja łódź już tonie. Nie lękaj się,bo Jezus właśnie idzie do Ciebie po wodzie.

Masz zmartwienia? Oddaj je Bogu! Przestać o tym rozmyślać z trwogą, zaufaj w stu procentach, nie przejmuj się i nie układaj Bogu planów, jak ma to zrobić.

BOŻY PORADNIK RELACJI Z ANIOŁAMI

Stań się taki jak kiedyś, gdy zrywałeś kwiatki dal mamy, a wejdziesz do nieba.

Kolejna odsłona cieszącej się ogromną popularnością "Bożych poradników". Tym razem znajdziesz tu teksty budzące świadomość duchowego istnienia.

BOŻY PORADNIK ZWYCIĘSTWA NAD LĘKIEM

Książka niesie konkretne, bardzo wyraźne przesłanie: 

Możesz wygrać duchową walkę,

jesteś w stanie pokonać lęk.


Masz moc  - poprzez wiarę zacznij z niej korzystać! Krótkie treściwe rozważania, które pomagają się przebudzić, opuścić grzech, uwierzyć w moc wiary i stać się szczęśliwym, pomimo wszystko. Zaufaj Bogu, a On sam będzie działał.


Jeżeli praktykujesz 

smutek

to będziesz w nim coraz lepszy. 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: