Obniżka! Sprawa Chrześcijaństwa. Śledzctwo wznowione. Zobacz większe

Sprawa Chrześcijaństwa. Śledzctwo wznowione.

AGAPE23

53,10 zł

-10%

59,00 zł

Opis

AutorJ. Warner Wallace

Więcej informacji

Dawno nie czytałem tak wnikliwej, interesującej i potrzebnej książki, napisanej w obronie chrześcijaństwa. Niezależnie od tego, kim jesteś – chrześcijaninem czy sceptykiem – J. Warner Wallace rzuci ci wyzwanie, byś świeżym okiem spojrzał na istniejące dowody.

Sean McDowell,
edukator, mówca

Śledczych z dużym doświadczeniem rzadko było w stanie zwieść tandetne alibi czy kiepski wykręt. Interesowały ich fakty – „tylko fakty, proszę pani” – jak mawiała postać grana przez Jacka Webba w filmie Dragnet – i tak samo działałem ja. Zanim uznałem, że moje raporty są na tyle dobrze przygotowane, by mogło je poznać całe miasto, wielokrotnie sprawdzałem wszystkie informacje.

Lee Strobel,
autor The Case for Christ i The Case for Faith 

Jim Warner Wallace jest z zawodu detektywem śledczym zajmującym się przypadkami niewyjaśnionych zbrodni, które nie ulegają przedawnieniu. Obecnie pracuje jako adiunkt na Uniwersytecie Biola, gdzie zajmuje się apologetyką chrześcijańską. Jego sprawy były prezentowane w licznych programach telewizyjnych i kanałach, takich jak Dateline, FOX News i Court TV. Przez lata był wojującym ateistą, zanim zdecydował się użyć swojej wiedzy i detektywistycznego doświadczenia w celu przeprowadzenia śledztwa w sprawie chrześcijaństwa. Książka ta jest zapisem jego drogi od ateizmu do wiary oraz rzetelną mapą dla tych, którzy szczerze poszukują prawdy.

Waga: 0.7000

Data wydania: 2020

ISBN: 9788364774829

Format: B5

Oprawa książki: twarda

Liczba stron: 326

Autor: J. Warner Wallace

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: