Obniżka! Estera Zobacz większe

Estera

ŚW-012

35,91 zł

-10%

39,90 zł

35,91 zł za szt.

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Estera

Rebecca Kanner

Imperium perskie rozciąga się daleko poza horyzont. Król perski ma opinię władcy potężnego, bogatego i niepokonanego, rządzi swym królestwem niczym bóg. Otrzymuje wszystko, czego pożąda. I każdą kobietę, której zapragnie. Tysiące kobiet z każdego zakątka jego kraju.

Młoda Żydówka zostaje porwana ze swego domu przez królewskich żołnierzy. Każą jej iść pieszo w skwarze, przez rozpaloną ziemię, do stolicy imperium. Tam trafia do pałacu – złotej klatki. Pośród wrogich jej nałożnic królewskich i eunuchów przez kilka miesięcy ma przygotowywać się do swej nocy z królem – pierwszej i ostatniej zarazem. Gdy owo nieuniknione spotkanie następuje, dziewczyna robi wszystko, co w jej mocy, by zauroczyć władcę i stać się jego królową.

Korona jednak ściąga na nią kolejne niebezpieczeństwa. Jeden z bezwzględnych zauszników króla podsuwa mu myśl o ludobójstwie. Tylko młoda królowa może zapobiec wymordowaniu Żydów. Musi odnaleźć w sobie siłę i złamać królewskie prawo. Musi zaryzykować własnym życiem, by ocalić swój lud.

To opowieść o odnajdywaniu w sobie ukrytych pokładów odwagi. O ryzykowaniu wszystkim, aby stanąć w obronie tego, co słuszne.

To opowieść o królowej Esterze.

Liczba stron: 444
Wymiary: 150 x 235 mm
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-8065-061-9
Tłumacz: Anna Wawrzyniak-Kędziorek
Rok wydania: 2017
Seria: Na osi czasu
Wydanie: Pierwsze
Wydawnictwo: Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj: Książka

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecane produkty