Obniżka! Cudowny Medalik Niepokalanej. Zobacz większe

Cudowny Medalik Niepokalanej.

AA00001

16,92 zł

-15%

19,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Matka Boża podaje nam swą pomocną dłoń – Cudowny Medalik. 27 listopada 1830 roku siostrze Katarzynie Labouré ukazała się Najświętsza Maryja Panna i poleciła jej: Postaraj się o wybicie medalika według tego wzoru. Wszyscy, którzy będą go nosili, dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli będą go nosili na szyi.

Najświętsza Maryja Panna stoi na kuli ziemskiej, swą stopą miażdży węża – szatana. Z Jej rąk wychodzą świetliste promienie – symbol łask spływających na osoby, które Ją o to proszą. Wokół Najświętszej Dziewicy znajduje się napis: O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.

Św. Katarzyna usłyszała obietnicę: Osoby, które pobożnie odmówią tę krótką modlitwę, cieszyć się będą wyjątkową opieką Matki Bożej.

Cudowny Medalik noszą miliony osób na całym świecie. W trudnych chwilach Cudowny Medalik Niepokalanej pomógł wielu osobom. Chorzy, żyjący w niewierze, w beznadziei – zyskali nadzieję i szansę na uzdrowienie.

Zapraszamy wszystkich, by przyjąć ten dar Niepokalanej – niech noszenie go z wiarą i czcią będzie wyrazem miłości do naszej niebieskiej Matki! Rozpowszechniajmy Cudowny Medalik, gdyż tak prosiła Niepokalana. W modlitewniku znajdują się przydatne modlitwy, litanie i nowenny.

Do modlitewnika dołączono srebrny Cudowny Medalik w jubilerskim opakowaniu.

Oprawa miękka, 64 strony, wymiary 12 x 16 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: