Obniżka! Różaniec do Matki Bożej Bolesnej. Modlitewnik z różańcem w prezencie Zobacz większe

Różaniec do Matki Bożej Bolesnej. Modlitewnik z różańcem w prezencie

AA-0001

16,92 zł

-15%

19,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Poruszający obraz Maryi, której serce przebija siedem ostrych mieczy przypomina nam o „siedmiu boleściach” Matki Bożej. Jakie to miecze? Proroctwo Symeona („Twoją duszę miecz przeniknie…”), ucieczka do Egiptu, zgubienie dwunastoletniego Jezusa, spotkanie z Synem na drodze krzyżowej, ukrzyżowanie i śmierć Jezusa, zdjęcie Jezusa z krzyża i złożenie do grobu.

Za przykładem Maryi Siedmiobolesnej możemy jednoczyć się z Bogiem Wcielonym w tajemnicach Jego życia, zwłaszcza cierpienia. Pomocą w tym służą rozważania różańcowe, np. oparte na słowach Pisma Świętego, na objawieniach wielkich mistyczek, według intencji, rozważania połączone z planem pracy nad sobą oraz rozważania w cierpieniu według św. Jana Pawła II.

Do modlitewnika dołączamy specjalny różaniec do Matki Bożej Bolesnej (w kolorze czerwonym lub niebieskim). Forma tego różańca została zatwierdzona w 1724 roku przez papieża Benedykta XIII.

Niech Matka Boża Bolesna dodaje nam sił do mężnego znoszenia własnych cierpień, jak również udzielania pomocy w cierpieniu tym, których w szczególny sposób ono dotknęło.

oprawa miękka, 64 strony, wymiary 12 x 16 cm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: