Obniżka! Czy naprawdę wierzysz? - film DVD Zobacz większe

Czy naprawdę wierzysz? - film DVD

DYSTRYBUCJA00026954

17,45 zł

-50%

34,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Czy naprawdę wierzysz?

Film „Czy naprawdę wierzysz?” to dzieło twórców przepięknego i porywającego filmu „Bóg nie umarł”. To też opowieść o potężnym darze, który drzemie w człowieku i czeka na to, by go użyć.

Punktu wyjścia dla filmu „Czy naprawdę wierzysz?” należy szukać nigdzie indziej, tylko w liście świętego Jakuba, z którego wiemy, że wiara bez uczynków jest martwa. Możemy w nim przeczytać: „tak też i wiara, jeśli nie byłaby połączona z uczynkami, martwa jest sama w sobie. Ale może ktoś powiedzieć: Ty masz wiarę, a ja spełniam uczynki. Pokaż mi wiarę swoją bez uczynków, to ja ci pokażę wiarę ze swoich uczynków”. Film „Czy naprawdę wierzysz” to dwanaście różnych historii. Każda z nich przedstawia bohaterów, którzy w swoim życiu zdołali już popełnić błędy.

Dwunastu bohaterów, niezależnie od swoich przekonań, doświadcza mocy Chrystusa. Twórcy filmu „Czy naprawdę wierzysz?” próbują odpowiedzieć na jedno z ważniejszych pytań stawianych przy okazji rozważań o religii - czy życie bez wiary ma sens? Stawiają je nawet przed osobami, które twierdzą o sobie, że nie są wierzące i… otrzymują zaskakujące odpowiedzi.

 

W filmie „Czy naprawdę wierzysz?” Występują gwiazdy światowego kina - Sean Astin, Mira Sorvino, Alexa PenaVega, Cybill Shepherd, Andrea Logan White, Lee Majors, Delroy Lindo, Madison Pettis oraz Brian Bosworth.

Cały obraz „Czy naprawdę wierzysz” zostałī wyreżyserowany przez Jonathana M. Gunna.

 

Razem z filmem sprzedawana jest książka, także o tytule „Czy naprawdę wierzysz?”

 

Czas trwania filmu: 115 min.
Lektor: polski 
Napisy: polskie

 

Oprawa: Miękka
Stron: 16
Format: 130 X 185

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: