Obniżka! Sercem przy Maryi. Modlitwy w sanktuariach świata Zobacz większe

Sercem przy Maryi. Modlitwy w sanktuariach świata

JED00083

12,60 zł

-10%

14,00 zł

Opis

Więcej informacji

Altötting, Aparecida, Fatima, Guadalupe, Jasna Góra, Kalwaria Pacławska, Kalwaria Zebrzydowska, Kodeń, Lewocza, Licheń, Lourdes, Ludźmierz, Medziugorie, Ostra Brama, Piekary Śląskie, Saragossa – miejsca uświęcone obecnością Matki naszego Zbawiciela. Wszystkie znalazły się na łamach naszego modlitewnika. Do większości z nich pielgrzymowano przez stulecia. Wszystkie łączy osoba Maryi. W sanktuariach tych bowiem łaski udzielane za Jej przyczyną uwidaczniają się z wyjątkową oczywistością, przybywające zaś do nich osoby, modlą się ze szczególną żarliwością.
Teraz, pielgrzymowaniu temu może towarzyszyć nasza niepozorna publikacja, zawierająca pakiet informacji o każdym z przywoływanych w niej sanktuariach: jego historię, informacje o papieskich odwiedzinach tych miejsc oraz, co najważniejsze, zbiór modlitw ułatwiających rozmowę serc: serca naszego z Sercem Matki.

Odbiorcy:
– pielgrzymi,
– pragnący pogłębić swoją relację z Panem Bogiem za pośrednictwem Matki Bożej,
– wszyscy chcący wzbogacić swoje życie wewnętrzne,
– poszukujący pełni sensu, pokoju i radości.

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?
Modlitewnik „Sercem przy Maryi. Modlitwy w sanktuariach świata” stanowi rodzaj pomocy dla każdego, komu zależy na rozwoju życia wewnętrznego. Zamieściliśmy w nim wiele informacji, a także modlitw przydatnych zarówno w trakcie wypraw pielgrzymkowych (poręczny, kieszonkowy format modlitewnika bardzo temu sprzyja), jak również podczas „pielgrzymowania sercem” – bez ruszania się z miejsca naszego zamieszkania, łącząc się duchowo z przebywającymi w danym sanktuarium pątnikami oraz prosząc o wstawiennictwo Matki Bożej w różnych naszych intencjach.

Stron: 256; oprawa: twarda, kolorowe ilustracje, kredowy papier, gąbka, tasiemka; format: 115 x 158 mm.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: