Obniżka! Modlitewnik czcicieli św. Rocha Patrona w pandemii Zobacz większe

Modlitewnik czcicieli św. Rocha Patrona w pandemii

JEDNOŚĆ001A

20,70 zł

-10%

23,00 zł

Opis

Więcej informacji

Modlitewnik czcicieli św. Rocha. Patrona w dobie pandemii.

Święty Roch urodził się w Montpellier we Francji. Był człowiekiem pobożnym, ubogim i miłosiernym. Niestrudzenie pielgrzymując, naśladował Chrystusa w miłości do słabych i potrzebujących pomocy. Uzdrawiał mocą krzyża. Budził nadzieję w sercach chorych i umierających, pocieszał i wspierał bezsilnych wobec zarazy.


Przed śmiercią otrzymał obietnicę: „Ci, którzy zostaną dotknięci zarazą, a będą wzywać na pomoc św. Rocha jako swego pośrednika i orędownika, będą uleczeni”. Może być naszym patronem na trudny czas pandemii.


Niniejszy modlitewnik jest zbiorem modlitw, litanii i nowenn, którymi posługują się wierni w wielu sanktuariach i kościołach, nie tylko w Polsce, ale także we Włoszech i Francji. Autor zebrał najcenniejsze i najpiękniejsze modlitwy, które sięgają XVIII wieku, i dołączył do nich współczesne modlitewne błagania.


Ks. dr Zbigniew Sobolewski – kapłan, teolog moralista, ceniony duszpasterz i przewodniczący Zarządu Dzieła Pomocy „Ad Gentes”, w swoim dorobku posiada wiele poczytnych książek z zakresu duchowości. Jest także autorem książek dla dzieci.


Autor: ks. Zbigniew Sobolewski

Stron: 288

Oprawa: miękka

Format: 105x152mm

Rok wydania: 2020

ISBN: 978-83-8144-480-4

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: