Obniżka! Modlitewnik - Matka Boża Pompejańska Zobacz większe

Modlitewnik - Matka Boża Pompejańska

DYSTRYBUCJA00005910

2,51 zł

-15%

2,95 zł

Opis

Więcej informacji

Poznaj siłę Nowenny Pompejańskiej, modlitwy „nie do odparcia”!

 

NOWENNA POMPEJAŃSKA jest nowenną różańcową, zatem różni się od zwyczajnej nowenny. Polega na codziennym odmawianiu różańca i trwa 54 dni.

 

Nowennę dzielimy na dwie części: dziękczynną i błagalną, a każda z nich trwa 27 dni. Dla ułatwienia, możemy zanotować datę rozpoczęcia modlitwy i zaznaczyć datę zakończenia.

 

NOWENNA POMPEJAŃSKA, zwana jest także modlitwą „nie do odparcia”. Przydomek ten określa wstawiennictwo Matki Bożej w intencji każdej z próśb, kierowanych do Boga. Jest modlitwą odprawianą zawsze wyłącznie w jednej intencji.

 

W proponowanym modlitewniku oprócz nowenny pompejańskiej i modlitwy różańcowej znajdziemy także modlitwy bł. Bartłomieja Longo, oraz modlitwę do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich wstawiennictwem uzyskać łaskę od Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

 

W Pompejach, za przyczyną Bartłomieja Longo - apostoła różańca, narodził się i trwa po dziś dzień szczególny kult Matki Bożej Pompejańskiej.

 

Do obecnego tam sanktuarium pielgrzymują rzesze wiernych, wypraszając, poprzez modlitwę Nowenną Pompejańską wiele łask Bożych, otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy módl się NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ!

 

Okładka Oprawa miękka

Wymiary 80 x115 mm

Ilość stron 40

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: