NEW LIFE'M, Moje Westerplatte - CD Zobacz większe

NEW LIFE'M, Moje Westerplatte - CD

DYSTRYBUCJA00030624

35,00 zł

Opis

Więcej informacji

NEW LIFE'm  / MOJE WESTERPLATTE - CD

14 piosenek inspirowanych nauczaniem Jana Pawła II

Kilka lat trwało przygotowanie i krystalizacja wizji nowego projektu New Life'm. O tym, że będzie to program inspirowany nauczeniami świętego Jana Pawła II zadecydowało pragnienie i przekonanie zespołu o tym, że warto przynajmniej niektóre z myśli Ojca Świętego przełożyć na prosty i bardzo przystępny w odbiorze język piosenki.

Autorzy wybrali kilkanaście tematów z papieskiego nauczania i na ich bazie stworzyli oryginalne premierowe utwory. Starali się teksty ubrać w muzykę bazującą na elementach różnych stylistyk tak by każdy odnalazł w tym projekcie coś bliskiego swojej wrażliwości. W efekcie powstał program złożony z 14 piosenek poruszających najważniejsze tematy naszej duchowości i tożsamości, takie jak: sens życia, godność człowieka, walka o wybór słusznych wartości,  moc wiary, miłość i miłosierdzie w naszym życiu, waga Eucharystii, rola Maryi, jedność i odpowiedzialność wobec wspólnoty, zaufanie Bogu.

Utwory są bardzo zróżnicowane, dlatego sądzimy, że zarówno młodzi jak i bardziej dojrzali słuchacze odnajdą „swoje klimaty” zarówno w  tekstach jak i w muzyce. Wiele piosenek ma charakter modlitewny.

Polskie sprawy zawsze niezmiernie nurtowały Jana Pawła II. Wiara, miłość i nadzieja wiązały się u Niego nie tylko z duchowością człowieka, ale także z tożsamością naszego narodu. Dlatego też czujemy, że wymowa i przesłanie naszej nowej płyty dotyka spraw ważnych nie tylko dla pojedynczej osoby, ale także dla całej naszej wspólnoty.

NEW LIFE'm Agnieszka Musiał, Marcin Pospieszalski, Robert Cudzich, Joachim Mencel, Piotr Jankowski
gościnnie - Lidia Pospieszalska, Tomas Celis Sanchez

Na płycie:

1. Bardziej być
2. Po co tutaj jestem
3. Panie ufam Ci
4. Jesteście piękni
5. Musicie być mocni
6. Eliasz
7. Żyjemy z Ciebie
8. Święte jest Jego imię
9. Popatrz oczyma Mojej Matki
10. Agape, agape
11. Moje Westerplatte
12. Jezus źródło miłości
13. Pragnąć jedności
14. Oblicze ziemi

Zobacz i posłuchaj:

Panie ufam Ci:

Eliasz:

Po co tutaj jestem:

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: