Zobacz Anioła - książka + film DVD Zobacz większe

Zobacz Anioła - książka + film DVD

KONDRAT001

0,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Więcej informacji

ZOBACZ ANIOŁA - Film dokumentalny o Świętym Michale Archaniele


Michał jest oddechem ducha Zbawcy, który pod koniec świata podbije i zniszczy Antychrysta, tak jak na początku uczynił z Lucyferem” św. Tomasz z Akwinu

Na początku czasu Święty Michał dokonał wyboru: stanął na czele wojsk Niebieskich do walki z Szatanem. Dziś każdy z nas, niemal codziennie musi dokonywać wyboru między dobrem a złem, bo życie chrześcijanina na ziemi to ciągłe zmaganie z pokusami, słabościami i z mrokiem.

Lecz my – niedoskonałe, lecz ukochane przez Boga istoty – mamy na tej drodze dyskretnego towarzysza, który za pomocą drobnych oznak pokazuje, że nam pomaga, chroni nas i wspiera. To właśnie Święty Michał Archanioł.

Film Zobacz Anioła jest wspaniałą wędrówką po odległych i całkiem bliskich miejscach kultu Świętego Michała Archanioła. To także podróż duchowa ukazująca ludzi, którzy w chwili skrajnego zwątpienia, niemal stojąc na d przepaścią zawierzyli Archaniołowi, dzięki czemu odzyskali miłość, sens życie i siebie.

Może właśnie teraz, u kresu czasu – w dobie dekadencji i dechrystianizacji, w okresie pandemii – bardziej niż kiedykolwiek powinniśmy okazać pokorę, wznieść oczy do nieba i modlić się o wstawiennictwo wielkiego księcia, aby dać świadectwo, że stoimy po jasnej stronie dobra. Film Zobacz Anioła z pewnością może być do tego wstępem.

Czas: 60 min

Obraz: PAL 16:9 kolor

Dźwięk: Dolby Digital 2.0

Rok produkcji: 2021

Produkcja: Polska

Język: polski

Napisy: angielskie, niemieckie, francuskie, hiszpańskie, włoskie, rosyjskie

Scenariusz: Wincenty Podobiński

Reżyseria: ks. Przemysław Krakowczyk, Wincenty Podobiński

30 innych produktów w tej samej kategorii: