Obniżka! Przez śmiech do lepszego małżeństwa - 3x DVD Zobacz większe

Przez śmiech do lepszego małżeństwa - 3x DVD

DYSTRYBUCJA00004233

77,49 zł

-10%

86,10 zł

Opis

AutorMark Gungor

Więcej informacji

Zestaw 3 DVD

Rok produkcji: 2012

DVD Kolor

Czas nagrania: 236 minut

Napisy w języku polskim

 

Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa (Laugh Your Way to a Better Marriage®) przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.

Niniejszy zestaw 3 płyt DVD jest profesjonalnym zapisem weekendowego seminarium prowadzonego przez Marka Gungora. Dzięki nim przekonacie się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie. Na płytach znajdziecie:

• Opowieść o dwóch mózgach – będziecie konać ze śmiechu, słuchając, jak Mark wyjaśnia „prawa fizyki relacyjnej” – czyli to, co różni mężczyzn i kobiety, i z czego to wynika.

• Klucz do niesamowitego seksu – to sesja „dla dorosłych”, na którą czekaliście całe życie! Mark przedstawia pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego... nie przegapcie tego!

• Jak razem żyć i się nie pozabijać – dzięki tej sesji odkryjecie w swoim małżeństwie moc przebaczenia... albo, jak nazywa to Mark: wyzerowania.

Oglądając to seminarium, będziecie doskonale się bawić, wiele się nauczycie i dowiecie jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w waszych małżeństwach. Obejrzyj więc program Przez śmiech do lepszego małżeństwa z kimś, kogo kochasz, z osobą, na której zależy ci najbardziej!

 

Czas trwania:

DVD 1 - sesja 1 - 01:12:00, sesja 2 – 00:55:00

DVD 2 - sesja 1 – 00:39:00, sesja 2 – 00:35:00

DVD 3 – 00:35:00

Zobacz zapowiedź

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/z_oasTe39U8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Produkty powiązane

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: