Obniżka! Św. Ludwik M. Grignion de Montfort Niewolnik Maryi Zobacz większe

Św. Ludwik M. Grignion de Montfort Niewolnik Maryi

ES-0092

21,17 zł

-15%

24,90 zł

Opis

Więcej informacji

Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort. Niewolnik Maryi

Życie, cuda i świadectwa

Historia „niewolnika Maryi”

Ludwik Maria Grignion de Montfort słynie jako autor Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny”. Niewielu jednak zna życie tego świętego, który był prawdziwym „szaleńcem”, bezgranicznie oddanym Matce Bożej. Z zapałem głosił Ewangelię, przekonywał zniewolonych przez grzech, by oddali swoje życie Maryi. Podczas licznych misji wygłosił ponad 200 rekolekcji, za co doświadczał częstych prześladowań. W wielu trudnych sytuacjach zawsze odczuwał jednak bliską obecność Boga.
Ta książka to opowieść o życiu i pasji jednego z największych świętych w dziejach Kościoła. To historia człowieka, którego miłość do Matki Bożej ukształtowała całe pokolenia wielkich świętych, jak Maksymilian M. Kolbe czy Jan Paweł II, który zawdzięcza mu swoje motto 
Totus Tuus.
Obok biografii św. Ludwika, znajdziesz tutaj także nieznane szerzej dzieła tego świętego oraz najpiękniejsze modlitwy zawierzenia, w tym słynny Akt Oddania się Maryi.

o. Battista Cortinovis SMM - jest Prokuratorem Generalnym Księży Misjonarzy z Towarzystwa Maryi. Pasjonat życia oraz duchowej spuścizny św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. 

EAN 9788365847744
ISBN: 978-83-65847-74-4
Format 130x200 mm
Stron 376
Data wydania 2018-03-27
Oprawa broszurowa

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: