Obniżka! Serce Krzyża - Św. Rafka - O. Antoni Szybli Zobacz większe

Serce Krzyża - Św. Rafka - O. Antoni Szybli

SUMUS0058

22,50 zł

-10%

25,00 zł

Opis

Autoro. Antoni Szybli

Więcej informacji

Najważniejsza książka w literaturze arabskiej o św. Rafce w końcu dostępna w języku polskim.

Papież Jan Paweł II ogłosił Rafkę Sługą Bożą w dniu 11 lutego 1982, błogosławioną w dniu 17 listopada 1985, a 2 czerwca 1999 roku ogłoszona Świętą – uroczyście kanonizowana dnia 10 czerwca 2001 r.

Godna podziwu Siostro Rafko, pokorny i autentyczny obrazie Chrystusa ukrzyżowanego, dziękujemy Ci. O ile nie dodałaś niczego do jedynego i obfitego odkupienia Pana Jezusa, zostawiłaś nam poruszające świadectwo tajemniczej i bolesnej współpracy we wprowadzaniu w życie owoców tego odkupienia. Niech uczniowie Chrystusa, gdziekolwiek są dzisiaj, i Twoi libańscy rodacy, tak mocno doświadczeni przez dziesięć lat konfliktów, czerpią z Twojego życia cierpienia i chwały ewangeliczną odwagę ofiarowania, nadziei, przebaczenia i miłości.

Św. Jan Paweł II (Rzym, 16 listopada 1985 r.)


Książka o. Antoniego Szybliego to pierwsza lektura tłumaczona z języka arabskiego na język polski, na której stronicach tajemnica duchowego życia św. Rafki i jej serca została tak przejrzyście ukazana światu! Niewiele bowiem osób zdołało odwzorować w swoim sercu – Serce Krzyża, upodabniając je w taki sposób całkowicie do pokornego serca Zbawiciela

Starzec Paisjusz Michalović

Perła wśród libańskich świętych – Rafka! Perła, która czeka, abyś i Ty Ją odkrył! Piękna dziewczyna, która całkowicie złożyła siebie w ofierze dla swojego Oblubieńca Jezusa, by inni mogli dzięki Jej ofierze złączonej z ofiarą Krzyża doznawać najbardziej niezwykłych cudów uzdrowień. Pytała Jezusa: Dlaczego nie odwiedzasz mnie przez choroby? Kiedy zanika dzisiaj wiara w moc Eucharystii, Rafka wyprosi Ci łaskę całkowitego przylgnięcia do Jezusa Eucharystycznego. Poznaj najbardziej niezwykłą libańska świętą i zaprzyjaźnij się z Nią, bo naprawdę warto!

ks. Dominik Chmielewski SDB

Autor: o. Antoni Szybli

Tłumaczenie: dr Bartłomiej Grysa

Ilość stron: 160

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: