Obniżka! I ty możesz świętym być! 30 postaci do naśladowania Zobacz większe

I ty możesz świętym być! 30 postaci do naśladowania

ŚW-000103

19,80 zł

-10%

22,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

To wyjątkowa książka, dedykowana dzieciom i dla nich specjalnie opracowana, która łączy krótkie opisy życia świętych z modlitwami oraz medytacjami im przypisanymi. Nie brakuje w niej również kolorowych ilustracji będących portretami osób wyniesionych na ołtarze.

Prezentowany albumik w obrazowy sposób przybliża dzieciom trzydzieści sylwetek świętych i błogosławionych, których serce zostało przemienione przez Jezusa, poczynając od Matki Bożej – wzoru wiary dla całego Kościoła. Wśród tego grona świadków Chrystusa są osoby powszechnie znane, np. Franciszek z Asyżu, papież Jan Paweł II czy ojciec Maksymilian Maria Kolbe, jak też postaci, które mogą być dla młodego czytelnika prawdziwym odkryciem, by wspomnieć średniowieczną mistyczkę i lekarkę Hildegardę z Bingen, włoskiego alpinistę Piotra Jerzego Frassatiego albo Katarzynę Tekakwitha, Indiankę z plemienia Mohawków.

W każdej z owych niezwykłych historii powołań do świętości i zarazem różnych charyzmatów dzieci będą mogły odnaleźć osobistą wiadomość, którą Bóg kieruje do każdego człowieka w każdym czasie i w każdym zakątku świata, a tym samym wskazówkę, jak współcześnie wzrastać w miłości w odwiecznej szkole świętych.

Odbiorcy:
- dzieci, zwłaszcza przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej, i ich rodziny;
- każdy, kto pragnie pogłębiać swoją wiarę i wiarę swoich bliskich.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
- ukazanie sylwetek 30 świętych obdarzonych szczególnym darem Bożym skłaniającym do naśladowania;
- zbiór modlitw i medytacji odnoszących się do tych świadków Chrystusa, którzy mogą stanowić inspirację dla dziecka do jego własnej modlitewnej rozmowy z Bogiem;
- pomysł na udany prezent (Pierwsza Komunia Święta, rocznica urodzin, pamiątka chrztu itp.).

Stron: 96
Oprawa: twarda, kolorowe ilustracje
Format: 145x200 mm

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: