Obniżka! Pakiet 3 Gier Memory i Zgadywanek Karty Zobacz większe

Pakiet 3 Gier Memory i Zgadywanek Karty

EPP0190AA

67,37 zł

-10%

74,85 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Pakiet 3 Pięnych Gier karcianych - Memory i zgadywanki dla dzieci

GRA 1

Gra memory i zgadywanki - Mali bohaterowie biblii

Mali bohaterowie Biblii to oryginalne karty dla najmłodszych, które pomogą im poznać dwanaście dziecięcych postaci biblijnych. W jednym kolorowym pudełku mieści się aż pięć ulubionych gier: memory, kalambury, quiz „Kim jestem?”, „Ty też tak możesz” oraz pacynki na palce.
Pięknie zilustrowane karty biblijne to z pewnością wartościowa propozycja na wspólnie spędzony czas z rodziną i wspaniała zabawa połączona z kreatywnym poznawaniem Pisma Świętego. Idealne na prezent!

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

Format: 7,0 x 11,0 cm    

Oprawa: karton               

Typ produktu: Gry i zabawy        

GRA 2

Gra memory ST. Wielka Biblia, mały ja - karty

Gra memory „Wielka Biblia, mały ja” to wspaniały sposób na poznanie niezwykłych postaci biblijnych i scen ze Starego Testamentu poprzez zabawę. Na grę, przeznaczoną dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, składa się 58+1 kart, umieszczonych w kolorowym pudełku. W zabawie, rozwijającej spostrzegawczość i pamięć, jak również pogłębiającej świadomość religijną, może wziąć udział od 2 do 6 dzieci.
Na pierwszej karcie znajdują się zasady gry.Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

Format: 7,5 x 11,1 cm 

GRA 3

Gra memory i zgadywanka NT. Wielka Biblia, mały ja

Podaruj dzieciom oryginalne karty i zapewnij doskonałą rozrywkę!

Gra memory i zgadywanka „Wielka Biblia, mały ja” to wspaniały sposób na poznanie niezwykłych postaci biblijnych i scen z Nowego Testamentu poprzez zabawę. Na grę, przeznaczoną dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, składa się 58+1 kart, umieszczonych w kolorowym pudełku. W zabawie, rozwijającej spostrzegawczość i pamięć, jak również pogłębiającej świadomość religijną, może wziąć udział od 2 do 6 dzieci.
Na pierwszych dwóch kartach znajdują się zasady gry, a na kolejnych pięciu wskazówki, które posłużą jako podpowiedzi w biblijnej zgadywance.Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

Format: 7,5 x 11,1 cm   

30 innych produktów w tej samej kategorii: