Boże Narodzenie z Manią i Tyniem + A z narodzeniem Jezusa było tak

PAKIET246

51,80 zł

Opis

Więcej informacji

Rok wydania: 2021

BOŻE NARODZENIE Z MANIĄ I TYNIEM

Świąteczna opowieść z dużą dawką humoru i rodzinnego ciepła. Jej bohaterami są Mania i Tynio oraz ich najbliżsi.

Młodzi czytelnicy zajrzą do pudła z ozdobami choinkowymi, zobaczą , jakie produkty do przygotowania świątecznych potraw czekają w spiżarni, powitają niespodziewanego gościa, sprawdzą, co po choinką zostawił Mikołaj.

Książka nie tylko wprowadza w świąteczny klimat i mówi o bożonarodzeniowych zwyczajach, ale także odpowiada na pytanie, czym są święta Bożego Narodzenia.

Umieszczone na każdej stronie okienka oraz ruchome elementy budzą ciekawość młodego czytelnika, rozwijają wyobraźnię i dostarczają mnóstwo zabawy. Dzieci mogą otwierać okienka, kręcić elementami kartonowych stron, wyciągać strony-niespodzianki i przesuwać ozdobne elementy wewnątrz książeczki.

Wiek: 2+

Format: 205x270 mm

Liczba stron: 14

A Z NARODZENIEM JEZUSA BYŁO TAK...

Jest to książeczka przygotowana z myślą o rodzicach czy dziadkach, którzy pragną przekazywać dzieciom już od ich najmłodszych lat treści ewangeliczne. Każdy, kto zmierzył się z tym wyzwaniem, wie, że nie jest to proste. Przygotowaniu tej książeczki przyświecała zatem idea, by stworzyć jak najlepsze narzędzie pomocne w tym trudnym zadaniu.

Język snutej opowieści jest bardzo prosty i omija najtrudniejsze do zrozumienia zagadnienia teologiczne oraz niektóre wydarzenia, na których przyjęcie dziecko może nie być jeszcze gotowe. Jednocześnie pozostaje bardzo wierny Ewangelii. Przedstawione historie stają się nie tylko przystępne, lecz także pasjonujące i piękne, jak pasjonujące i piękne były opowieści naszych rodziców i dziadków, które na długo, czasem na zawsze pozostały w naszej pamięci.

Oprawa: miękka

Liczba stron: 48

Format (mm.): 155x230

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: