Wojtyła Śledztwo DVD

RAFAEL001AB

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Opis

Więcej informacji

Film twórców „Tajemnicy Ojca Pio”

Scenariusz i reżyseria: José María Zavala


Nikt nie był fotografowany, nagrywany czy filmowany tak często jak on. Nikt wcześniej nie spotkał się z przeszło miliardem ludzi... Karol Wojtyła to prawdopodobnie najbardziej publiczna postać w historii. Czy możliwe jest, by powszechnej świadomości umknęło coś, co kryje się za jego publicznym wizerunkiem?

José María Zavala, reżyser głośnej Tajemnicy Ojca Pio, ma osobiste powody, by zmierzyć się tym razem z wielką postacią papieża Polaka. W 1981 roku – o czym dowiadujemy się z filmu – jego ojciec poświęcił życie za Jana Pawła II... Zavala w zaskakujący i oryginalny sposób podchodzi do życia Karola Wojtyły. Tam, gdzie wszyscy biografowie kończą swoje dzieła – w momencie śmierci bohatera – on rozpoczyna jeszcze ciekawszą opowieść.

Przesłuchuje świadków, których historie odkrywają siłę wstawiennictwa świętego papieża: mężczyznę, którego matka chciała zabić, dziewczynę będącą już „po tamtej stronie” czy niedoszłą samobójczynię, którą przed skokiem z wysokości powstrzymała... ręka Jana Pawła II.

Kto spodziewa się kolejnej klasycznej biografii papieża Polaka, będzie zawiedziony. Kto podda się niekonwencjonalnej, mistycznej opowieści o jednym z największych tytanów ducha, długo pozostanie pod wrażeniem.

Informacje dodatkowe:

Film: czas trwania filmu – 78 min.

Format obrazu: 16:9

Język: hiszpański

Lektor: polski

Książeczka: format 145 x 195 mm, 24 strony.

Dane techniczne

Reżyseria: José María Zavala

ISBN: 978-83-66560-65-9

Format: DVD

Czas trwania: 1 godz. 18 min

Oprawa: kartonowa

Rok wydania: 2021

Polska wersja: lektor

Informacje dodatkowe: do filmu dołączona jest książeczka

Produkty powiązane

21 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: