Tajemnice Krzewu Winnego - podręcznik + DVD Zobacz większe

Tajemnice Krzewu Winnego - podręcznik + DVD

DYSTRYBUCJA00005610

39,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Cykl ośmiu 30 minutowych, inspirujących wykładów Bruce`a Wilkinson`a na temat obfitości życia dla Boga. Całość oparta na fragmencie o krzewie winnym z 15go rozdziału Ewangelii Jana. Bóg pragnie widzieć twój kosz owoców wypełniony po brzegi! Czy jesteś gotów odkryć tajemnice, które On objawia w Swoim Słowie?

 

Tajemnice Winnego Krzewu pomogą Ci zrozumieć, co Bóg czyni w chwilach, gdy w Twoim życiu pojawia się zamieszanie i ból. Zobacz, że jest kochającym Ojcem nawet gdy dzieje się coś, czego nie rozumiesz. Naucz się żyć w prawdziwej obfitości.

 

"Tajemnice Winnego Krzewu" to wyjątkowa seria wykładów na DVD, podczas których autor naucza na temat trzech tajemnic, wyjawionych przez Pana Jezusa ostatniego wieczoru przed Jego śmiercią. Usłysz i zobacz to, czego naprawdę dowiedzieli się Jego uczniowie.

 

O autorze:

 

Bruce Wilkinson jest założycielem i do 2002 roku był prezesem Walk Thru the Bible Ministries, międzynarodowej organizacji zajmującej się m.in. szkoleniem nauczycieli biblijnych. W roku 2003 wyjechał do RPA, gdzie założył organizację Dream for Africa, której celem jest walka z nędzą i głodem, pomoc sierotom i ofiarom AIDS.

 

Napisał wiele książek, które do tej pory sprzedano w liczbie 22 milionów egzemplarzy. Na liście jego bestsellerów są takie tytuły, jak m.in.: "The Prayer of Jabez", "Secrets of the Vine", "A Life God Rewards", "The Dream Giver".

Bruce Wilkinson wraz z żoną Darlene mają troje dzieci i sześcioro wnucząt. Mieszkają w Atlancie, w stanie Georgia, jednak dużą część czasu spędzają w południowej Afryce, angażując się w pracę misyjną. Przez ponad trzydzieści lat dr Bruce Wilkinson żył w przekonaniu, że powinien stać się narzędziem w ręku Boga, by jego działania ewangelizacyjne wykroczyły poza zwykłe ludzkie ograniczenia. Częścią jego codziennej modlitwy stała się prośba: "Obyś poszerzył moje granice".

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: